![]() |
Cumpar prelata e30 cabrio
Astept oferte!!! Singura rugaminte e sa arate cat de cat decent, chiar si fara mecanism, doar panza. 0786817777
|
Re: Cumpar prelata e30 cabrio
Up!!!!
|
Re: Cumpar prelata e30 cabrio
daca nu ti se pare scump 500 euro una noua ,recomand cu caldura http://www.eurotop.de/start.htm .eu am prelata de la ei cumparata de ~3 ani.nu are nimic ,a stat numai afara in ploi ierni etc,nu a fost decat spalata.
|
Re: Cumpar prelata e30 cabrio
Quote:
|
Re: Cumpar prelata e30 cabrio
Am gasit, se poate inchide!
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:58. |
- Copyright 2026 4Tuning