Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Anunturi Auto Oltcit (https://forum.4tuning.ro/497-anunturi-auto-oltcit.html)
-   -   vand urmatoarele pentru oltcit : (https://forum.4tuning.ro/497-anunturi-auto-oltcit/213856-vand-urmatoarele-oltcit.html)

_alberto_ 12-10-10 16:33

vand urmatoarele pentru oltcit :
 
vand pompa benzina, delcou+capac, electromotor, far stanga franta, releu de incarcare nou, bucsi punte spate noi, triple nenumarate, baterie auto, placaj portbagaj negaurit in perfecta stare, capota motor fara rugina, elemente de interior(parasolare, ceas plafon, plafoniera, fete usi si alte plastice), grila fatza (aia dintre faruri), semnalizari clare (cele de pe aripi-sunt de la logan), motorash stergator spate, bidon apa cu pompita cu tot, volan momo cu butuc momo...si ar mai fii dar nu imi mai aduc aminte..........pretzurile nu prea stiu cat sa cer ca nu ma ocup cu asa ceva si nu prea stiu cu cat se vand ...dar le facem noi impreuna....

Laure2fast 12-10-10 18:13

Re: vand urmatoarele pentru oltcit :
 
Quote:

Originally Posted by _alberto_ (Post 3721894)
vand pompa benzina, delcou+capac, electromotor, far stanga franta, releu de incarcare nou, bucsi punte spate noi, triple nenumarate, baterie auto, placaj portbagaj negaurit in perfecta stare, capota motor fara rugina, elemente de interior(parasolare, ceas plafon, plafoniera, fete usi si alte plastice), grila fatza (aia dintre faruri), semnalizari clare (cele de pe aripi-sunt de la logan), motorash stergator spate, bidon apa cu pompita cu tot, volan momo cu butuc momo...si ar mai fii dar nu imi mai aduc aminte..........pretzurile nu prea stiu cat sa cer ca nu ma ocup cu asa ceva si nu prea stiu cu cat se vand ...dar le facem noi impreuna....

lasa un numar de telefon sau un id de mess ca ma intereseaza pe mine cateva...

_alberto_ 14-10-10 17:16

Re: vand urmatoarele pentru oltcit :
 
scuze am uitat de telefon...0770270242

_alberto_ 18-10-10 17:48

Re: vand urmatoarele pentru oltcit :
 
Quote:

Originally Posted by _alberto_ (Post 3727193)
scuze am uitat de telefon...0770270242

pretzurile sunt negociabile

_alberto_ 27-10-10 23:05

Re: vand urmatoarele pentru oltcit :
 
capota motor impecabila fara rugina_50ron, pompa benzina_30ron, delcou+capac_40ron, sateliti stanga+dreapta_30ron, electromotor_35ron, far stanga franta_20ron, releu de incarcare nou_20ron, bucsi punte spate noi_30ron, triple nenumarate cu tot cu placute_20ron, baterie auto_100ron, placaj portbagaj negaurit in perfecta stare_20ron, elemente de interior(parasolare, ceas plafon, plafoniera, fete usi si alte plastice)_50ron, grila fatza (aia dintre faruri)_25ron, semnalizari clare (cele de pe aripi-sunt de la logan)40ron, motorash stergator spate_10ron, bidon apa cu pompita cu tot_20ron, set curele gates NOI_80ron, bara fata din fibra_70ron

_alberto_ 31-10-10 22:23

Re: vand urmatoarele pentru oltcit :
 
super oferta ...capota motor 20ron si bara fatza din fibra 30ron

Dr.Dre 31-10-10 22:30

Re: vand urmatoarele pentru oltcit :
 
pune o poza cu bara fata,sau o poza cu un model ca al tau

_alberto_ 02-11-10 18:00

Re: vand urmatoarele pentru oltcit :
 
Quote:

Originally Posted by Dr.Dre (Post 3773867)
pune o poza cu bara fata,sau o poza cu un model ca al tau

este identica cu a ta numai ca este verde...:D

Dr.Dre 02-11-10 18:57

Re: vand urmatoarele pentru oltcit :
 
Quote:

Originally Posted by _alberto_ (Post 3779128)
este identica cu a ta numai ca este verde...:D

pune totusi o poza ca vreau sa vad ceva.a mea are un defect din fabricatie,si vreau sa vad daca si a ta il are.daca nu il are o iau.la mine sub faruri in loc sa fie dreapta e ondulata

darck_angel64 02-11-10 19:19

Re: vand urmatoarele pentru oltcit :
 
si a mea tot ondulata e, sigur e un defect de construcie

Dr.Dre 02-11-10 19:34

Re: vand urmatoarele pentru oltcit :
 
Quote:

Originally Posted by darck_angel64 (Post 3779455)
si a mea tot ondulata e, sigur e un defect de construcie

nu sunt toate ondulate,am vazut destul de multe cu portiunea aia dreapta,ale noastre cred ca au fost facute mai in graba ;)

_alberto_ 03-11-10 06:45

Re: vand urmatoarele pentru oltcit :
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Dr.Dre (Post 3779358)
pune totusi o poza ca vreau sa vad ceva.a mea are un defect din fabricatie,si vreau sa vad daca si a ta il are.daca nu il are o iau.la mine sub faruri in loc sa fie dreapta e ondulata

uite o poza cu ea inainte sa fie vopsita :D

Dr.Dre 03-11-10 14:13

Re: vand urmatoarele pentru oltcit :
 
Quote:

Originally Posted by _alberto_ (Post 3780497)
uite o poza cu ea inainte sa fie vopsita :D

bara fata din fibra ajunge la mine :D

_alberto_ 20-11-10 10:21

Re: vand urmatoarele pentru oltcit :
 
pretzurile nu sunt batute in cuie.............

PetricaCBD 20-11-10 10:25

Re: vand urmatoarele pentru oltcit :
 
Quote:

Originally Posted by _alberto_ (Post 3780497)
uite o poza cu ea inainte sa fie vopsita :D

alberto masina din poza se mai stie ceva de ea???


All times are GMT +2. The time now is 17:49.

- Copyright 2024 4Tuning