Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand BMW E30 328 (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/213602-bmw-e30-328-a.html)

69-HAI 11-10-10 11:27

BMW E30 328
 
10 Attachment(s)
ESTE O MASINA INTR-O STARE TEHNICA SI ESTETICA IMPECABILA ,TINUTA NUMAI IN GARAJ
ARE UN MOTOR DE 2800 -24V RECONDITIONAT TOTAL CU MICI "ARTIFICII" IN EL(BIELE MAI SCURTE,EVACUARE COMPLETA INOX +SERPI,SOFT ETC....)
NU AM FACUT DINO, DAR CA IDEE "M-AM DAT" CU UN GOLF 5 GTI RESOFTAT SI CU ALTE MICI MODIFICARI SI I-AM DAT VREO 2 MASINI.
MASINA ARE MULTE PIESE DE CALITATE PE EA DAR MI-AR LUA CEVA TIMP SA LE ENUMAR AICI ASA CA MENTIONEZ DOAR CATEVA DIN ELE:
-CAPOTA CARBON
-SUSPENSIE KONI REGLABILA
-INTRIOR M3 E30 - INDIVIDUAL -PARTIAL PIELE
-BI-XENON
.FOARTE MULTE PIESE NOI MONTATE PE MASINA MAI MULTE DETALII LA TELEFON
CASTIGATOARE DE NENUMARATE ORI IN DIFERITE COMPETITII LA CATEGORII
-BEST PAINT
-BEST EXTERIOR ETC......
ATASEZ O POZA CU INTERIORUL,NU ESTE REALA DAR INTERIORUL ESTE IDENTIC
SUNT CATEVA POZE DE CAND MASINA ERA SIMPLA, FARA M-PAKET SI ALTE PIESE MONTATE.
TINUTA DE DRUM A MASINII ESTE ABSOLUT IREPROSABILA,SUSPENSIA LUCREAZA F. BINE ,LA FEL SI ARTICULATIA NU ARE NICI CEL MAI MIC JOC.

PRET 9900E CASH SAU VARIANTE LA 12.000

ROG PE CEI CARE MA CONSIDERA NEBUN SA SE ABTINA,SAU PE CEI CARE VIN CU BINE CUNOSCUTA REPLIK: "FRATEEE...LA BANII ASTIA IMI IAU E46,E56,86ETC ETC.
ULTIMUL LUCRU PE CARE VREAU SA-L MENTIONEZ ESTE ACELA CA,SUMA "INVESTITA" IN ACEASTA MASINA DEPASESTE CU MULT SUMA CERUTA.

TELEFON : - 0723.739.956
- 0765.982.436

69-HAI 11-10-10 11:33

Re: ******BMW E30 -328 - "69-HAI" ******
 
8 Attachment(s)
O SERIE MICA DE POZE,LA CATEVA LUNI DE LA ACHIZITIE

69-HAI 12-10-10 09:37

Re: BMW E30 328
 
sus.....

69-HAI 15-10-10 10:44

Re: BMW E30 328
 
sus.....

69-HAI 18-10-10 10:31

Re: BMW E30 328
 
up.......

69-HAI 25-10-10 15:35

Re: BMW E30 328
 
SUS........

69-HAI 23-11-10 14:43

Re: BMW E30 328
 
sus.......

SolenzaM 23-11-10 20:48

Re: BMW E30 328
 
nu cred ca o sa dai naveta asta spatiala prea curand , cel putin nu la pretul asta , eu insa iti urez succes .

69-HAI 23-11-10 23:23

Re: BMW E30 328
 
nu se da asta e,ramane la mine nu e o povara.;)

Cipilica 24-11-10 18:59

Re: BMW E30 328
 
Quote:

Originally Posted by 69-HAI (Post 3838685)
nu se da asta e,ramane la mine nu e o povara.;)

Scuze de off... dar cred ca asa e cel mai bine. De cand cu criza asa astfel de masini ajung sa nu mai aiba mare valoare. Cea mai mare valoare o au tot pentru proprietarii lor, asa ca cel mai bun lucru e sa ramana tot la ei.
Ar fi pacat sa dai ursul mai ales intr-un moment ca acesta, total nepotrivit. Insa daca esti hotarat cred ca ai avea mai mult succes pe site-uri de afara.
Bafta, sper ca ursache sa aiba parte de cea mai buna soarta pentru el.


All times are GMT +2. The time now is 01:14.

- Copyright 2026 4Tuning