![]() |
Help photoshop
salut!am nevoie de ajutor cu photoshop-ul cand modific o poza in photoshop si ii dau x sa il inchid si acolo yes si imi apare aia de quality e dat la 9 si e setat baseline standard si apoi dau ok. imi zice could not save c:\users..... (ma rog adik imi arata locatia pozei) because the file could not ce found.
Ce trebuie sa fac??? ajutati-ma |
Re: Help photoshop
Incearca sa dai click pe File din bara de meniuri, pe urma Save As...
Ar fi indicat sa dai la 12, la calitatea maxima. |
Re: Help photoshop
Quote:
|
Re: Help photoshop
Quote:
|
Re: Help photoshop
Dupa ce dai Save as..., alege un alt folder, schimba numele pozei pe urma apasa Save.
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:38. |
- Copyright 2026 4Tuning