![]() |
E46 - TM 77 EEE
E46 ; 3.0i - 231cp cabrio , 10/2001
dotari : senzori lumina / ploaie / parcare Pachet M interior/exterior : scaune sport, piele, electrice, incalzite, cu memorii, schimbator iluminat M, telefon, harman kardon , xenon + spalator farurii, volan M + comenzi, stopurii led (facelift) ... + altele care nu-mi vin in cap acuma... (*am deschis alt thread pt. ca m'am hotarat sa tin masina iar pe celalalt thread era numa caterinca) ideea de baza: o sa fie o mica copie de m3 (sper sa fie una reusita)... bara fata a mostenito, in prezent, masina a primit capota de m3 (aluminiu, originala), suspensia reglabila, pe drum este si bara spate (m3 originala).. in calcul mai sunt pragurile, aripile, oglinzile si evacuarea. saptamana viitoare intra la o revizie.. (bucsaraie, ulei, filtre & stuff) si dupaia la vopsit... (da, tot neagra o sa fie) ea acuma e albastru inchis. e mult de lucru si ca sa iasa ceva frumos, costurile sunt pe masura... o sa revin cu poze pe parcurs... |
re: E46 - TM 77 EEE
upuri din partea mea ...ai facut foarrte frumoasa treaba si cu e46le sedan, si cu e36le coupe, si cu asta cred ca rupi...ceai facut cu e36le ala dinainte ...e idolu matzei mele ! spor la modificari si pacat de threadu celalalt ca aveai ceva opinii...dar vorba ta...prea multa caterinca:)bafta !!
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Hai nu mai fi suparacios, si pune poze acolo sa vedem ca e ceea ce trebuie. |
re: E46 - TM 77 EEE
momentan nu este fratele meu .... nu este
capota e argintie.. bara spate e rosie ... pana intra la vopsit.. o sa fie un mic rainbow.. :D |
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Bla bla bla ! get it?:D ... pozele , chiar si in stadiul actual ! intotdeauna ti am admirat "operele" ! mult succes si cu acest proiect ! |
re: E46 - TM 77 EEE
2 Attachment(s)
2 poze ce le'am gasit ....
o sa vin cu altele.... |
re: E46 - TM 77 EEE
capota de m3 va primi si prize? sau va ramane asa? frumoase jantele cu buza :D
|
re: E46 - TM 77 EEE
o sa fie completa ....
momentan e .. wip .. :D |
re: E46 - TM 77 EEE
2 prize de coca !!:D
|
re: E46 - TM 77 EEE
sa aplaudam ca foca... :lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
sa vedem ce scoate domnu Caius din acest exemplar!
iti doresc multa bafta cu bibiu :D |
re: E46 - TM 77 EEE
Imi plac jantele :shock: raman astea sau mai schimbi 5 perechi pana alegi una?
|
re: E46 - TM 77 EEE
Nici nu sti tu cat am cautat threadul vechi zilele trecute :))) vroiam sa mai vad o data pozele cu jantele pe masina !
Prea bine arata , bafta cu ea ! |
re: E46 - TM 77 EEE
frumoasa :lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
felicitari :lol: hai cu poze noi cu kitu ala nebun |
| All times are GMT +2. The time now is 02:07. |
- Copyright 2026 4Tuning