Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   WRC 2010 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/212503-wrc-2010-a.html)

StreetStyle22 05-10-10 11:51

WRC 2010
 
Cum zice titlul...
https://www.youtube.com/watch?v=FjqYBeAcKe4
https://www.youtube.com/watch?v=Pru6n...eature=related

Take on the extreme challenge of the 2010 World Rally Championship and get
behind the wheel to compete for the ultimate crown. Chose from the official
cars and compete on all the WRC events in an authentic time challenge against
the clock.

Joaca cineva ? Am facut thread sa disctuam despre joc.

taz1vas 05-10-10 13:00

Re: WRC 2010
 
Da superb jocu !
Merge si pe net numai ca nu joaca mai nimeni :D

..::AnDy007::.. 05-10-10 14:59

Re: WRC 2010
 
acum il descarc si dupa demo spun ca o sa intreaca cu mult seria CMR dirt

ArCaDa 05-10-10 15:02

Re: WRC 2010
 
L'am descarcat , varianta full. Acolo zice ca nu exista crack , dar cand dau sa intru in el imi baga " PLease insert the WRC FIA World Rally Championship DVD to play" !! :rolleyes2

Oxide 05-10-10 16:27

Re: WRC 2010
 
Grafica este foarte okay , iar controlul este pure simulation.
Greu mai dai 'Quit' din asa joc. :D

Cypos 05-10-10 20:39

Re: WRC 2010
 
Quote:

Originally Posted by Oxide (Post 3704709)
Grafica este foarte okay , iar controlul este pure simulation.
Greu mai dai 'Quit' din asa joc. :D

Alt+F4 nu? ca altfel nu am stiut sa ies :lol: ...cat despre joc grafica este foarte ok, nu prea ma multumeste traiectoria masini in cazul busiturilor...ex: cand te lovesti de un copac frontal sau mai stiu eu ce, masina ramane lipita de acel obiect...nu ricoseaza ca sa zic asa...si inca ceva, gradurile sunt tepene...nu se rupe nici unul, le-am incercat pe toate :lol:
O concluzie, jocul imi place, este interesant ;)

StreetStyle22 06-10-10 00:50

Re: WRC 2010
 
Quote:

Originally Posted by Oxide (Post 3704709)
Grafica este foarte okay , iar controlul este pure simulation.
Greu mai dai 'Quit' din asa joc. :D

Mai pure sim decat Richard Burns ?..
Eu n-am jucat Richard Burns..si un prieten,imi explica ca Richard Burns e mai sim decat asta.
De aceea intreb. ;)

Oxide 06-10-10 13:32

Re: WRC 2010
 
Quote:

Originally Posted by ArCaDa (Post 3704553)
L'am descarcat , varianta full. Acolo zice ca nu exista crack , dar cand dau sa intru in el imi baga " PLease insert the WRC FIA World Rally Championship DVD to play" !! :rolleyes2

Ai grija ca imaginea jocului sa fie montata. ;)

Quote:

Originally Posted by Cypos (Post 3705293)
Alt+F4 nu? ca altfel nu am stiut sa ies :lol:

Nu esti singurul. :lol:

Quote:

Originally Posted by StreetStyle22 (Post 3705859)
Mai pure sim decat Richard Burns ?..
Eu n-am jucat Richard Burns..si un prieten,imi explica ca Richard Burns e mai sim decat asta.
De aceea intreb. :wink:

Sincer nu am jucat Richard Burns Rally , deci nu ma pronunt in cazul de fata. :D

sergiulik90 06-10-10 14:00

Re: WRC 2010
 
WRC e un arcade cu tente de simulator.
Richard Burns Rally e un simulator care da batai de cap pana si amatorilor de sim-uri. Sunt doua jocuri care la nivel de gameplay nu pot fi comparate.
Iar ca fapt divers, in opinia mea, orice joc cu masini, cu usurinta jucabil cu patru taste nu este simulator. Daca vreti sa va convingeti, incercati netKar Pro, iRacing sau LFS cu sagetile sa vedeti rezultatul. :D

StreetStyle22 07-10-10 11:24

Re: WRC 2010
 
Quote:

Originally Posted by sergiulik90 (Post 3706824)
WRC e un arcade cu tente de simulator.
Richard Burns Rally e un simulator care da batai de cap pana si amatorilor de sim-uri. Sunt doua jocuri care la nivel de gameplay nu pot fi comparate.
Iar ca fapt divers, in opinia mea, orice joc cu masini, cu usurinta jucabil cu patru taste nu este simulator. Daca vreti sa va convingeti, incercati netKar Pro, iRacing sau LFS cu sagetile sa vedeti rezultatul. :D

Mersi ca m-ai lamurit,trebuie sa incerc si RBR.

HoricutzWSR 07-10-10 11:28

Re: WRC 2010
 
Quote:

Originally Posted by Cypos (Post 3705293)
Alt+F4 nu? ca altfel nu am stiut sa ies :lol: ...cat despre joc grafica este foarte ok, nu prea ma multumeste traiectoria masini in cazul busiturilor...ex: cand te lovesti de un copac frontal sau mai stiu eu ce, masina ramane lipita de acel obiect...nu ricoseaza ca sa zic asa...si inca ceva, gradurile sunt tepene...nu se rupe nici unul, le-am incercat pe toate :lol:
O concluzie, jocul imi place, este interesant ;)

nu cred ca le`ai incercat la viteza indeajuns de mare...pe Mexico, nu mai stiu exact ce speciala , dupa prima saritura ma plantam direct intr`un gard de pe margine si il faceam praf :))

foarte tare jocul, il recomand cu caldura

..::AnDy007::.. 10-10-10 19:33

Re: WRC 2010
 
exista add-ons pt jocul asta?gen mape gymkhana?

dragos2900 13-10-10 14:36

Re: WRC 2010
 
am instalat jocu dupa care cand am vrut sa intru imi zice ca imi lipseste fisierul X3DAudio1_7.dll ... l-am luat de pe net,imi intra in joc dar nu am sonor ,ma poate ajuta cineva?

glockedprod 16-10-10 09:21

Re: WRC 2010
 
nu ma pot obisnui cu directia de nici o culoare...transpir de nebun sa fac o speciala curata si iese evident varza. nu'mi place cum au lucrat la directie absolut deloc.

..::AnDy007::.. 16-10-10 09:26

Re: WRC 2010
 
intra la academy si termina acolo te invata tot....GO ON!
eu m-am obisnuit cu FWD dar.....damit ca a trebuit sa cumpar Peugeot care e RWD si face drift la fiecare curba mica....m-am obisnuit:)


All times are GMT +2. The time now is 20:15.

- Copyright 2026 4Tuning