![]() |
WRC 2010
Cum zice titlul...
https://www.youtube.com/watch?v=FjqYBeAcKe4 https://www.youtube.com/watch?v=Pru6n...eature=related Take on the extreme challenge of the 2010 World Rally Championship and get behind the wheel to compete for the ultimate crown. Chose from the official cars and compete on all the WRC events in an authentic time challenge against the clock. Joaca cineva ? Am facut thread sa disctuam despre joc. |
Re: WRC 2010
Da superb jocu !
Merge si pe net numai ca nu joaca mai nimeni :D |
Re: WRC 2010
acum il descarc si dupa demo spun ca o sa intreaca cu mult seria CMR dirt
|
Re: WRC 2010
L'am descarcat , varianta full. Acolo zice ca nu exista crack , dar cand dau sa intru in el imi baga " PLease insert the WRC FIA World Rally Championship DVD to play" !! :rolleyes2
|
Re: WRC 2010
Grafica este foarte okay , iar controlul este pure simulation.
Greu mai dai 'Quit' din asa joc. :D |
Re: WRC 2010
Quote:
O concluzie, jocul imi place, este interesant ;) |
Re: WRC 2010
Quote:
Eu n-am jucat Richard Burns..si un prieten,imi explica ca Richard Burns e mai sim decat asta. De aceea intreb. ;) |
Re: WRC 2010
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: WRC 2010
WRC e un arcade cu tente de simulator.
Richard Burns Rally e un simulator care da batai de cap pana si amatorilor de sim-uri. Sunt doua jocuri care la nivel de gameplay nu pot fi comparate. Iar ca fapt divers, in opinia mea, orice joc cu masini, cu usurinta jucabil cu patru taste nu este simulator. Daca vreti sa va convingeti, incercati netKar Pro, iRacing sau LFS cu sagetile sa vedeti rezultatul. :D |
Re: WRC 2010
Quote:
|
Re: WRC 2010
Quote:
foarte tare jocul, il recomand cu caldura |
Re: WRC 2010
exista add-ons pt jocul asta?gen mape gymkhana?
|
Re: WRC 2010
am instalat jocu dupa care cand am vrut sa intru imi zice ca imi lipseste fisierul X3DAudio1_7.dll ... l-am luat de pe net,imi intra in joc dar nu am sonor ,ma poate ajuta cineva?
|
Re: WRC 2010
nu ma pot obisnui cu directia de nici o culoare...transpir de nebun sa fac o speciala curata si iese evident varza. nu'mi place cum au lucrat la directie absolut deloc.
|
Re: WRC 2010
intra la academy si termina acolo te invata tot....GO ON!
eu m-am obisnuit cu FWD dar.....damit ca a trebuit sa cumpar Peugeot care e RWD si face drift la fiecare curba mica....m-am obisnuit:) |
| All times are GMT +2. The time now is 20:15. |
- Copyright 2026 4Tuning