![]() |
americanii astia :)))
am gasit un gmc de vanzare...sa va zic caracteristicile:
Pret: 11,800 EURO An fabricatie: 1992 Carburant: Benzina Rulaj: 91,000 km Capacitate: 7,445 cmc Putere: 180 CP Locatie:BUCURESTI Inmatriculata RO Dotari: CUTIE AUTOMATA; GEAMURI ELECTRICE; OGLINZI ELECTRICE; OGLINZI INCALZITE; SERVO-DIRECTIE; AER CONDITIONAT; PILOT AUTOMAT; COMPUTER BORD; JANTE ALIAJ; INCHIDERE CENTRALIZATA; TUNING SPECIAL GENEVA,2 VOLUME,4+1 USI,SALON VIP DOTAT CU,TV.DVD.RADIOCASETOFON,LEMN CIRES NATURAL :shock: :shock: :shock: Capacitate: 7,445 cmc Putere: 180 CP :shock: :shock: :shock: |
poze nu ai gasit ?
|
1 Attachment(s)
noup :(
uite ceva de genu' asta : |
Quote:
|
Si ce faci cu hardugia aia daca o cumperi ? (in afara de faptul ca iti consuma 30% in oras si nu gasesti loc de parcare, asta k sa nu mai vb de piese...) :D
|
cat consuma ?
|
Re: americanii astia :)))
americanii scot 180 cp din 7,5l si japonezii 100 cp pe litru..... daca nu si mai bine...
|
Re: americanii astia :)))
Daca sunt inteligenti..
|
Re: americanii astia :)))
Quote:
Scuze de intrebare daca e cam deplasata dar nu pricep :rolleyes2 cand vb de cuplu nu vb de putere ? |
Re: americanii astia :)))
Quote:
horse power is how fast you hit the wall and torque(cuplu) is how far you take it with you !!! apropos... in legatura cu cei 180cp din 7.5L uitati-va si la anul de fabricatie a masinii... si v-ati intrebat cate tone are? din motoarele mai noi americane de 6L se scot peste 400 de cai!!! |
Re: americanii astia :)))
Quote:
ce ma uimeste pe mine insa e.... cat a cautat (!8ym topicul k sa-l scoata de la naftalina... kiar asa de mare e foamea de posturi? |
Re: americanii astia :)))
Quote:
cat despre consum....pai..iti trage si barca..si casa...si catzelu si vitzelu'...si atunci mai comentezi la 30% consum? :D :D pai parcare pt ce? graviteaza strada in jurul tau dk te afli in asa ceva :lol: 8) |
Re: americanii astia :)))
Quote:
|
Re: americanii astia :)))
oricum..astea moderne...da...e posibil sa fie asa..avand in vedere si pretul..si faptul k americanii se orienteaza tot mai des spre IMPORTS..dar cele vechi...pe vremuri nu erau asa jalnice(V8-le tineau o viata)...cum sunt dupa '77 parca..incoa' :(
|
Re: americanii astia :)))
ce cuplu are?va zic eu destul cat sa tracteze casa fara nici o problema.
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:13. |
- Copyright 2026 4Tuning