Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   [INT] Cadillac Elderado ... american cowboy (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/21162-int-cadillac-elderado-american-cowboy.html)

blowwind 27-07-06 22:03

[INT] Cadillac Elderado ... american cowboy
 
9 Attachment(s)
drive me cowboy...drive me ...

Zuky 27-07-06 23:38

Re: [INT] Cadillac Elderado ... american cowboy
 
Shtei Zozo ce shtie...super paintu`

aleks 28-07-06 01:17

Re: [INT] Cadillac Elderado ... american cowboy
 
kitch... am spus-o d la 4tuning day incoace...

dexter_20 29-07-06 17:02

Re: [INT] Cadillac Elderado ... american cowboy
 
meserie masina,dar nu e extraordinara.respect pt ZOZO, respect pt ceea ce face,dar masina nu are acel ceva care sa ma atraga.

Reme 30-07-06 12:32

Re: [INT] Cadillac Elderado ... american cowboy
 
super mijto! WOW :shock:

BULLDOG 30-07-06 13:04

Re: [INT] Cadillac Elderado ... american cowboy
 
se vede ca a fost multa munca depusa pentru masina asta...un veritabil PIMP mobil:D:D

WestCoastCustoms 30-07-06 13:44

Re: [INT] Cadillac Elderado ... american cowboy
 
s-ar putea sa ma insel.. dar modelul nu este cumva eldorado?

valib 30-07-06 14:43

Re: [INT] Cadillac Elderado ... american cowboy
 
not my type...:rolleyes2
e prea...impodobita...

bodyspeed 30-07-06 20:33

Re: [INT] Cadillac Elderado ... american cowboy
 
Quote:

Originally Posted by valib
not my type...:rolleyes2
e prea...impodobita...

e impodobita.. dar nu mi-ar displace cateva repere de pe ea... in fine.. e lucrata in super detaliu deci ce sa mai...le are pe toate /.... dr. zozo mai da si tu la alti ;) felicitari pentru masina.,,....
e o masina facuta pentru show

god2me 18-08-06 15:50

Re: [INT] Cadillac Elderado ... american cowboy
 
cand o veni vremea ma duc cu ea cu sorcova... hai sa fim seriosi ... tuningul nu inseamna sa o incarci si sa pui tot ce se potate pune intr-o masina... doar pielea aia alba imi place

aleks 25-08-06 18:55

Re: [INT] Cadillac Elderado ... american cowboy
 
Quote:

Originally Posted by god2me (Post 524054)
cand o veni vremea ma duc cu ea cu sorcova... hai sa fim seriosi ... tuningul nu inseamna sa o incarci si sa pui tot ce se potate pune intr-o masina... doar pielea aia alba imi place

si faptul ca e alb complet(interior + exterior), asta e unul dintre singurele atuuri

mad_mike 29-08-06 21:15

Re: [INT] Cadillac Elderado ... american cowboy
 
E prea misto.....chiar am ramas fara cuvinte cand am vazut-o la 4tuning day.LCD in loc de oglinzi???THIS CAR IZ DA SHIT:D

aleks 04-09-06 23:08

Re: [INT] Cadillac Elderado ... american cowboy
 
yeah... big shit.... asta e tot, lcd in oglinzi, si e masina anului...
tot respectul pentru investitie, dar nu e convingator rezultatul...

Mandella 04-09-06 23:27

Re: [INT] Cadillac Elderado ... american cowboy
 
se vede ca s-a lucrat din greu la ea , e americana ....ce sa mai... tre sa arate altfel , interiorul nu arata rau dar parca ceva nu-mi place la ext
felicitari oricum...!

mihai.ghetto 05-09-06 20:59

Re: [INT] Cadillac Elderado ... american cowboy
 
se vede ca s-au bagat multi bani, dar nu e chiar pe gustul meu. pentru iubitorii de pimp mobil merge :)


All times are GMT +2. The time now is 20:59.

- Copyright 2026 4Tuning