Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010 (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/211449-anonymous-drag-racing-day-09-16-octombrie-2010-a.html)

alexone 29-09-10 15:28

ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
 
1 Attachment(s)
ANONYMOUS DRAG RACING DAY
Ultima cursa din campionatul national de drag racing in 2010 se va desfasura pe aeroportul Ianca, langa Braila.

Inscrierile se fac la [email protected] .
Grupele sunt exact aceleasi ca si in primele 3 etape.

Distanta Ploiesti - Ianca: 135 km (mai accesibil ca distanta fata de alte locatii).

Eu unu m-am inscris deja si am pornit lista.
Cine mai se inscrie din Ploiesti?

1. alexone - BMW e30 325

LOKa 30-09-10 02:31

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Merg si eu...dar cum facem sa comenteze Donu` cursele de data asta? :D

mihaistan 30-09-10 08:31

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
ziceam ca inchid sezonul .... dar pur si simplu nu ma pot abtine :lol: deci 90% prezent ! am loc liber in babeta ! cine mai doreste cine mai pofteste !

iuliannsl 30-09-10 10:02

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Quote:

Originally Posted by LOKa (Post 3692356)
Merg si eu...dar cum facem sa comenteze Donu` cursele de data asta? :D

Donu le comenteaza mereu...deci nu vad de ce nu ar comenta si de data asta...:):D

B|shOp-VR6 30-09-10 10:37

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Va rog sa asteptati pana se face anuntul oficial. O sa aveti acolo toate informatiile.

Mersi pentru intelegere!

DONU' 30-09-10 11:22

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Quote:

Originally Posted by LOKa (Post 3692356)
Merg si eu...dar cum facem sa comenteze Donu` cursele de data asta? :D

E stabilita treaba deja! Ieri am aflat si eu. :lol:

shantzu 30-09-10 13:01

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 3692884)
E stabilita treaba deja! Ieri am aflat si eu. :lol:

Bravo vere :D

LOKa 30-09-10 13:26

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 3692884)
E stabilita treaba deja! Ieri am aflat si eu. :lol:

Treaba buna atunci...il iei si pe Jakalu ca asistent? :))

B_84_RIP 30-09-10 13:47

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
https://www.youtube.com/watch?v=EAlulyB9Mzc

B_84_RIP 30-09-10 13:59

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
https://forum.4tuning.ro/639-anonymou...ca-braila.html

ciprian_f 30-09-10 21:03

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Cam ce masini vor participa?

unu' 30-09-10 21:24

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
sa vad daca pot sa-mi iau liber de la munca sa fiu si eu prezent acolo...al mai sustinator :))

jakal 30-09-10 22:30

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
cam naspa....ies la 7 dimineata de la munca.....:(

dar vedem.....poate ajung.......

DONU' 01-10-10 01:22

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Daca imi ies pasentele cum ar trebui saptamana asta, in weekend ma prezint si eu cu ursul la start! 8)
Eu pot sa-mi iau liber ca... sunt liber profesionist ce mama draq! :peace:

VooN 02-10-10 18:41

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Dc sunt liber vin si eu ca participant


All times are GMT +2. The time now is 15:31.

- Copyright 2026 4Tuning