![]() |
Battle || Subaru x4
5 Attachment(s)
1. Original
2. CrazyMan 3. F.E.A.R 4. Manson 5. Tudorache$ |
Re: Battle || Subaru x4
votez pe gaboru ala:))))) alias crazy daddy
|
Re: Battle || Subaru x4
Vot biohazard (Fear):-) ti-a iesit foarte bine camuflaju ;)
|
Re: Battle || Subaru x4
Vot manson pt bg si mafiot :D glumesc , super pasajele de la roti. Nu m-as fi gandit sa le modific ca sa incapa roti mai mari .
|
Re: Battle || Subaru x4
Grea alegere, lucrari putine, dar foarte bune, felicitari tuturor!
Il votez si eu pe tata Manson. |
Re: Battle || Subaru x4
Am eu asa o atractie fata de politiste.. :lol:
|
Re: Battle || Subaru x4
niciodata nu mi-a placut sa aleg intre gabori si mafioti. aleg mafiotul cu toate ca si gaboru e tare! Manson votat!
|
Re: Battle || Subaru x4
unui subaru ii sta bine la curse...deci vot tudorache
|
Re: Battle || Subaru x4
aici/acum tine si de gusturile fiecaruia :lol:
lucrari foarte reusite la toti. nu pot decat sa va felicit! |
Re: Battle || Subaru x4
votat tudorache, geniala masina...
celelalte nu fac exceptie, bravo baieti! |
Re: Battle || Subaru x4
Vot F.E.A.R , superba :D
|
Re: Battle || Subaru x4
Felicitari Manson! Posteaza te rog urmatoarea masina!
Topic closed! |
| All times are GMT +2. The time now is 19:37. |
- Copyright 2026 4Tuning