Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Battle || Subaru x4 (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/210968-battle-subaru-x4.html)

Rares_CRM 27-09-10 08:58

Battle || Subaru x4
 
5 Attachment(s)
1. Original
2. CrazyMan
3. F.E.A.R
4. Manson
5. Tudorache$

Manson 27-09-10 10:14

Re: Battle || Subaru x4
 
votez pe gaboru ala:))))) alias crazy daddy

Cipprik 27-09-10 11:20

Re: Battle || Subaru x4
 
Vot biohazard (Fear):-) ti-a iesit foarte bine camuflaju ;)

CrazyMan 27-09-10 11:57

Re: Battle || Subaru x4
 
Vot manson pt bg si mafiot :D glumesc , super pasajele de la roti. Nu m-as fi gandit sa le modific ca sa incapa roti mai mari .

Rares_CRM 27-09-10 20:22

Re: Battle || Subaru x4
 
Grea alegere, lucrari putine, dar foarte bune, felicitari tuturor!
Il votez si eu pe tata Manson.

robbyxX23 27-09-10 22:44

Re: Battle || Subaru x4
 
Am eu asa o atractie fata de politiste.. :lol:

Reme 30-09-10 00:02

Re: Battle || Subaru x4
 
niciodata nu mi-a placut sa aleg intre gabori si mafioti. aleg mafiotul cu toate ca si gaboru e tare! Manson votat!

Yackone 01-10-10 08:10

Re: Battle || Subaru x4
 
unui subaru ii sta bine la curse...deci vot tudorache

tng 01-10-10 14:51

Re: Battle || Subaru x4
 
aici/acum tine si de gusturile fiecaruia :lol:
lucrari foarte reusite la toti. nu pot decat sa va felicit!

HoricutzWSR 01-10-10 15:14

Re: Battle || Subaru x4
 
votat tudorache, geniala masina...

celelalte nu fac exceptie, bravo baieti!

l3ntzy`Hai`=D 01-10-10 18:27

Re: Battle || Subaru x4
 
Vot F.E.A.R , superba :D

Rares_CRM 04-10-10 13:42

Re: Battle || Subaru x4
 
Felicitari Manson! Posteaza te rog urmatoarea masina!

Topic closed!


All times are GMT +2. The time now is 19:37.

- Copyright 2026 4Tuning