![]() |
Daewoo Espero
4 Attachment(s)
Cum spune si titlul, imi vand masina in urma unui upgrade, imi iau alta masina si de aceasta trebuie sa ma despart!
1.5 16v, 90 cai, an 1996.XII -ABS -A/C -geamuri electrice -oglinzi electrice si incalzite -proiectoare ceata -inchidere centralizata -alarma cu deschidere portbagaj din buton -xenon 6000k -jante 16" Artec , buza polishata, cu gume 205/45 -folie omologata RAR, cu acte aferente -GPL omologat -suspensie sport de Opel, Weitec 80/60 -Mp3 Player Pioneer deh-5000UB cu stick usb + 4 difuzoare infinity -statie si subwoofer -DVD player + display pe plafon retractabil, cu 2 telecomenzi -pedale sport -Bad boy look (inca underconstruction) -faruri negre pe interior, semnalizari negre -finala Borla O am de 3 ani, timp in care am pus piese cat mai bune pe ea, nu fake-uri coreene.Masina a avut un accident usor in 2009, s-au schimbat bara fata si oglinda dreapta, in rest a fost ingrijita cat s-a putut de bine. Masina are asigurare valabila pana in martie 2011, ITP valabil pana in septembrie 2012! Tot acum in septembrie s-a efectuat schimbul de ulei, s-au inlocuit de curand fise originale GM, bujii NGK, in vara pompa servo si bobina delco...Foarte multe piese schimbate, cine vrea sa stie , ii fac un istoric ) . Se mai dau impreuna cu masina si 4 roti de tabla, precum si alte piese pe care nu le-am apucat sa le pun pe masina (punte spate cu discuri, diuze Opel Insignia, bord cu ceasuri cu ace de Cielo ,etc...), sau alte piese de schimb. Foarte curand masina va primi si o punte spate cu discuri de Opel Vectra, sau o pot da separat, pt cine doreste! Pret: 2000 E negociabil, sau schimb + dif cu Opel Astra G sau variante asemanatoare! Contact: 0766696665, 0727060449 , Ymess: ing3r30 |
Re: Daewoo Espero
Cine are dubii cu privire la cum a fost intretinuta masina, poate arunca o privire la topicul cu ea, unde se vede toata istoria ei in ultimii 3 ani. Tot acolo se vede si munca depusa la ea, pana in prezent.
La cerere se pot da jos de pe masina unele elemente, astfel scade pretul masinii. Nu uitati, pret negociabil...Schimb si cu Opel Corsa an 2000-2001... |
Re: Daewoo Espero
Pret 1800 negociabil, am nevoie de bani pt avans la noua masina! Urgent!
|
Re: Daewoo Espero
up! Pret neg.
|
Re: Daewoo Espero
In curand se vor da jos de pe masina muzica, jantele si suspensia.
Pretul coboara astfel la 1500 neg. |
Re: Daewoo Espero
uppppp
|
Re: Daewoo Espero
1700 euro cu tot ce e pe masina!
Am nevoie de cash pt noua masina ! |
Re: Daewoo Espero
1600 urgent !
|
Re: Daewoo Espero
Quote:
:cry: Valabil inca... :cry: |
Re: Daewoo Espero
[QUOTE=ing3r;3747128]S-au schimbat bujiile, garnitura capac culbutori si s-a efectuat schimbul de antigel!
:cry: Valabil inca... :cry:[ un schimb cu fiatul meu......... https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...ml#post3725604 |
Re: Daewoo Espero
Nu , multumesc de oferta! Astept oferte cash...
|
Re: Daewoo Espero
Valabil...1600 euro urgent !!!
|
Re: Daewoo Espero
up si de la mine
|
Re: Daewoo Espero
2 Attachment(s)
1600 euro! Grila badboy e terminata...Foarte urgent! La prima oferta serioasa se da masina !
|
Re: Daewoo Espero
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:41. |
- Copyright 2026 4Tuning