Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand Logan... (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/21072-vand-logan.html)

MauS 26-07-06 07:56

Vand Logan...
 
1 Attachment(s)
Vand Dacia Logan Preference decembrie 2004 culoare rosu passion:
Dotari:
- proiectoare de ceata;
- spoiler fata Pilot;
- spoiler spate pilot modificat( l-am mai rotunjit ca prea patrat era );
- praguri R.S.T.;
- eleron R.S.T. cu led-uri de stop pt. frana;
- oglinzi vopsite in culoarea masinii;
- side vinyl;
- filtru aer sport cu traseu siliconic si carcasa din fibra de carbon;
- evacuare dubla inox + finale Remus;
- injectoare GReddy(High Flow Fuel Injector);
- computer de bord;
- chip resoftat de cei de la Upsolute;
- iluminare bord "plasma white" cu ace albastre;
- covorase imitatie tabla striata(chiar sunt rezistente );
- kit led-uri albastre iluminare interior (bat pe covorase) ;
- arcuri Eibach;(professional racing version)
- CD-player Pioneer 4 x 45 W;
- 4 boxe Boschmann;
- 6 tweetere JBL;
- subwoofer 400 W;
- invertor 12V - 220V (600 W);
- folie pe geamurile din spate d'aia din targ la 100.000 ;:shock:
- anvelope Michelin (rulate 10.000 KM)
- undercar led kit: 7 culori, 20 programe, telecomanda, merg in ritmul muzicii si sunt de doua ori mai puternice ca neoanele;

Daca imi mai aduc aminte de ceva, va spun

Pe 10 august sunt livrate jantele, Enkei Shukoto de 17' le dau si pe ele, incluse in pret cu anvelope Dunlop Eagle F1 205/45 ZR 17 - fata 215/45 ZR 17 spate


Masina are 29.000 KM, s-au facut multe curse internationale, deci mai mult a rulat pe autostrazile Austriei, Italiei si ale Germaniei.

Carnet de service / intretinere la zi, intretinuta foarte bine.
A avut un accident: un tzigan a aruncat o bucata de bordura pe aripa dr. fata.
Consum int: 8.5L/100 (asta in mers decent) ext: 5.5 - 6L / 100 KM(depinde si cum o calci)
Pretul este 9000 E negociabil.

Masina merita vazuta.

Pozele sunt putin mai vechi, le voi posta si pe cele noi zilele astea.

Contact: Radu - 0744 / 99 . 14 . 99
- 0747 / 08 . 11 . 86


Adaug... DVD player + TFT 15"(pt. locurile din spate) + TFT 7" (pt. locurile din fata)

TFT-ul de 15" este montat pt. locurile din spate, pus sub tapiteria plafonului, cu decupaj, nu se vede aproape deloc cand este sus. coboara cam la nivelul tetierelor din fata, in aceiasi linie cu ele. Are brat mobil + articulatie stanga dreapta, nu trepideaza la mers iar inchis, este la nivelul plafonului... nu mai jos.


Astept propuneri, sugestii, intrebari, reclamatii...:rolleyes2 facem test-drive daca vreti sunt la dispozitia dvs. (legat de masina )

Zuky 26-07-06 08:17

Re: Vand Logan...
 
Mai pune ceva poze cu mashian sa vedem shi spatele si interiorul

MauS 26-07-06 08:25

Re: Vand Logan...
 
3 Attachment(s)
poze din spate nu am acum.... am probleme cu ap foto.

Voi pune zilele astea :)

MauS 27-07-06 21:54

Re: Vand Logan...
 
UP!
e negociabil
mai las 10 euro daca vreti :p

topser 27-07-06 22:24

Re: Vand Logan...
 
pioneer ??? in poza se vede un roadstar..:P

Cr1Sty_xxl 27-07-06 22:36

Re: Vand Logan...
 
9000....??????

MauS 28-07-06 08:07

Re: Vand Logan...
 
Am scris mai sus ca pozele sunt putin mai vechi.... sunt facute inainte sa cumpar Pioneer - ul...(asta e.... :p)

Tr1Sty XXL ... frate, am zis ca scorul este negociabil. Crede-ma o dau bine in comparatie cu ce are p ea.... vezi cum faci cu semnatura aia inteligenta... cred ca deranjezi ceva useri cu ea. no offence.

Cr1Sty_xxl 28-07-06 14:03

Re: Vand Logan...
 
:)) gata am scoso..oricum..imi placea..si masina ce sa zic..succes sa o vinzi..:) ce ai vrea sa iti iei???

MauS 04-08-06 00:24

Re: Vand Logan...
 
Quote:

Originally Posted by Cr1Sty_xxl
:)) gata am scoso..oricum..imi placea..si masina ce sa zic..succes sa o vinzi..:) ce ai vrea sa iti iei???


UN Porsche 911 Turbo....din '85 - '90 sau m-as orienta spre o japoneza......:???:

MauS 04-08-06 00:26

Re: Vand Logan...
 
S-au vandut separat DVD-ul + cele doua TFT-uri si injectoarele.....acum masina are injectoarele originale si un pret nou.......

8650 EURO:twisted:

MauS 04-08-06 20:33

Re: Vand Logan...
 
sus :).....

MauS 04-08-06 20:39

Re: Vand Logan...
 
2 Attachment(s)
Ete nishte poze noi.......:shock:

fadidraghici 05-08-06 12:04

Re: Vand Logan...
 
Tot Roadstar Se Vede =))

MauS 05-08-06 16:24

Re: Vand Logan...
 
Quote:

Originally Posted by fadidraghici
Tot Roadstar Se Vede =))



Multzam de remarca...... Prima poza e noua.... a doua este mai veche......

Chiar trebuie sa explic pe forum-ul asta tot..... ? pana la urma e un CAKT de CD-player de 6 milioane..... (Pioneer -ul) ...

Detman 05-08-06 16:49

Re: Vand Logan...
 
pai pune atunci poze recente, de ce pui poze vechi ?


All times are GMT +2. The time now is 23:02.

- Copyright 2026 4Tuning