Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bacau (https://forum.4tuning.ro/80-bacau.html)
-   -   Topic de Help! (pentru orice problema) (https://forum.4tuning.ro/80-bacau/21018-topic-help-problema.html)

Boasa 09-07-05 15:00

Topic de Help! (pentru orice problema)
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 495967)
e un topic nou, conceput cu scopul de a ajuta membrii din bacau sa poata obtine ajutor in functie de problemele pe care le au.
asta inseamna ca aici sunteti invitati sa cautati raspunsuri pentru orice gen de problema, de la setarea computerului de bord pana la pretul gramului de plutoniu, in caz ca va intereseaza :D

Va cer un pic de ajutor! Cunoasteti acel Laguna VSA la numar, as dori sa stiu si eu unde si-a facut exteriorul si cam cat la costat. Si acel Polo rosu care cred ca nu mai este in Bacau. Va multumesc si astept raspuns!

SFW 11-07-05 19:47

Pai vezi ca sunt poze cu masina pe masinile din Bacau. Trebuie sa mai punem cateva pt ca si-a luat jante :wink:
Il intreb si o sa spun exact cat o costat.
Oricum kit-ul e rieger ... pleoape m design ... eleronul parca tot rieger ... nu stiu sigur. Poti sa mergi la car design (fostul c&c) langa subex si sa te interesezi


Polo-ul e je design. Foarte frumos. e o poza si cu el pe forum la bacau .... Tot de mine pusa 8) :lol:

zanga 13-10-05 12:50

Boxe Solenza...
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 495967)
e un topic nou, conceput cu scopul de a ajuta membrii din bacau sa poata obtine ajutor in functie de problemele pe care le au.
asta inseamna ca aici sunteti invitati sa cautati raspunsuri pentru orice gen de problema, de la setarea computerului de bord pana la pretul gramului de plutoniu, in caz ca va intereseaza :D

Ce boxe vin puse pe solenza?...pe locurile originale, pe fata stiu ca vin de 13 cm dar pe spate ?

mertan 13-10-05 19:05

exista un anumit instrument de masurat. se numeste rigla sau subler. :D

aleks 18-10-05 11:43

Re: Boxe Solenza...
 
Quote:

Originally Posted by \"zanga\"
Ce boxe vin puse pe solenza?...pe locurile originale, pe fata stiu ca vin de 13 cm dar pe spate ?

masori diametrul, apoi mergi la orice magazin de scule de muzica, si-ti arata ce oferte au pentru dimensiunile alea...

zanga 18-10-05 19:27

merci...

needBrain 18-10-05 19:34

darpt ce te intereseaza diametrul de pe spate???????/
decupezi podul si pui acolo unele mai....galagioase,pt ca la un diametru de vreo 13 cm....mai mult de de25w reali nu ai sa gasesti

zanga 18-10-05 22:08

da decupez da raman fara ele intr-o sapt se vad prea bine acolo...shi oricum vibreaza polita aea...

aleks 19-10-05 12:18

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"zanga\"
da decupez da raman fara ele intr-o sapt se vad prea bine acolo...shi oricum vibreaza polita aea...

eu am umblat 4 ani cu ditamai oalele ovale, kenwood, si nu mi-a fortat nimeni masina...

zanga 19-10-05 16:31

depinde unde o lasi si ce masina ai...

aleks 19-10-05 19:23

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"zanga\"
depinde unde o lasi si ce masina ai...

era 190-ul... si-l lasam in parcare in fata blocului...
pune-le capace de 2 bani, ceva, si nu ti le va fura nimeni, ca nu se complica daca sunt gunoaie...
n-au de unde sti ca-s de marca

zanga 19-10-05 20:02

ok buna idee...

vsa 24-11-05 23:32

vsa
 
poloul a fost facut praf,reparat si apoi vindut din cite stiu eu!!!!

aleks 25-11-05 13:20

pana mea, asa stiu si eu vali, dar sunt unii care spun k nu-i asa, si k e si acum prin bacau...

vsa 26-11-05 01:50

vsa
 
pai asa am auzit si eu ca a cumparat-o o doamna dar masina nu mai are spoilere!!!!


All times are GMT +2. The time now is 01:14.

- Copyright 2024 4Tuning