Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   calibra (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/21013-calibra.html)

bulldog_cox 25-07-06 04:08

calibra
 
aduca opel calibra din germania la comanda cu orice motor..
de la 2 la 5 zile maxim!

bulldog_cox 25-07-06 13:48

Re: calibra
 
nu e nimeni interesat de calibra?...nu vrea nimeni...

alex_102 25-07-06 14:44

Re: calibra
 
pai ce sa facem cu ele?.. ca e si asa plin de calibra cu numere de De si It

colegutu_2005 25-07-06 19:28

Re: calibra
 
sal...ia zi pe la cati bani imi aduci o calibra mai zapacita nu una super buna una asa cu acte sa mai circul si eu???? dami un pm sau contact:YM:colegutu_2005

bulldog_cox 25-07-06 20:49

Re: calibra
 
Quote:

Originally Posted by alex_102
pai ce sa facem cu ele?.. ca e si asa plin de calibra cu numere de De si It

...CUM CE SA FACI...PUI O PIESA MAI BUNA DECAT UNA CARE O IEI DE PE UNA DIN ROMANIA.
MASINILE LE ADUC PENTRU DEZMEMBRARI,NU FOR AVEA NUMERELE,VOR INTRA IN TARA PE PLATFORMA(DIN VAMA)

cristivw 25-07-06 22:41

Re: calibra
 
ok ok. la cati bani imi poti aduce o calibra '94 - '96 BUNA (stim toti cum sunt majoritatea calibrelor), ca sa o pot baga pe actele unei calibre de aici, inscrise, devenita epava? :D

bulldog_cox 25-07-06 23:16

Re: calibra
 
cu inscrisul aici...din cate stiu eu..numai pe naspa le poti pune,legal nu ai cum!
dar un cu sfi in fur la 1000 euro

GTA 25-07-06 23:29

Re: calibra
 
Piese de schimb aduci....SH...????

cristivw 26-07-06 09:39

Re: calibra
 
Quote:

Originally Posted by cristivw
ok ok. la cati bani imi poti aduce o calibra '94 - '96 BUNA (stim toti cum sunt majoritatea calibrelor), ca sa o pot baga pe actele unei calibre de aici, inscrise, devenita epava? :D

ai raspuns cam la 1.000 eur, sau nu era pt mine msajul? deci... calibra "BUNA" din '94 - '97? inmatricularea se va face prin recarosare, adica pe actele unei calibre inscrise in romania, care a fost facuta pachet...

bulldog_cox 26-07-06 10:31

Re: calibra
 
Da,o Calibra Buna Este In Jur La 1000 Euro Cristivw,depinde De Motor.

bulldog_cox 26-07-06 10:32

Re: calibra
 
Piese Am Cam Orice.

MauS 26-07-06 10:53

Re: calibra
 
Calibra turbo aduci?:)

MauS 26-07-06 11:01

Re: calibra
 
ma intereseaza doar motorul si cutia dar sa fie bune

bulldog_cox 26-07-06 13:21

Re: calibra
 
Din Cate Am Auzit Calibra Turbo C20let In Ro Nu Se Prea Gaseste Si Un Motor E In Jur La 2000,de Dincolo O Masina Cu C20let O Aduc Peste 300 Euro!

bulldog_cox 27-07-06 00:31

Re: calibra
 
calibra turbo inscrisa in ro 5700 euro(piele,clima)


All times are GMT +2. The time now is 07:02.

- Copyright 2026 4Tuning