![]() |
calibra
aduca opel calibra din germania la comanda cu orice motor..
de la 2 la 5 zile maxim! |
Re: calibra
nu e nimeni interesat de calibra?...nu vrea nimeni...
|
Re: calibra
pai ce sa facem cu ele?.. ca e si asa plin de calibra cu numere de De si It
|
Re: calibra
sal...ia zi pe la cati bani imi aduci o calibra mai zapacita nu una super buna una asa cu acte sa mai circul si eu???? dami un pm sau contact:YM:colegutu_2005
|
Re: calibra
Quote:
MASINILE LE ADUC PENTRU DEZMEMBRARI,NU FOR AVEA NUMERELE,VOR INTRA IN TARA PE PLATFORMA(DIN VAMA) |
Re: calibra
ok ok. la cati bani imi poti aduce o calibra '94 - '96 BUNA (stim toti cum sunt majoritatea calibrelor), ca sa o pot baga pe actele unei calibre de aici, inscrise, devenita epava? :D
|
Re: calibra
cu inscrisul aici...din cate stiu eu..numai pe naspa le poti pune,legal nu ai cum!
dar un cu sfi in fur la 1000 euro |
Re: calibra
Piese de schimb aduci....SH...????
|
Re: calibra
Quote:
|
Re: calibra
Da,o Calibra Buna Este In Jur La 1000 Euro Cristivw,depinde De Motor.
|
Re: calibra
Piese Am Cam Orice.
|
Re: calibra
Calibra turbo aduci?:)
|
Re: calibra
ma intereseaza doar motorul si cutia dar sa fie bune
|
Re: calibra
Din Cate Am Auzit Calibra Turbo C20let In Ro Nu Se Prea Gaseste Si Un Motor E In Jur La 2000,de Dincolo O Masina Cu C20let O Aduc Peste 300 Euro!
|
Re: calibra
calibra turbo inscrisa in ro 5700 euro(piele,clima)
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:02. |
- Copyright 2026 4Tuning