Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   VAND NOKIA N96 (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/209622-vand-nokia-n96.html)

Patrulei 18-09-10 20:54

VAND NOKIA N96
 
Vand Nokia N96 stare 9din 10 pachet full.
id:neverloser31
Pret 650ron negociabil.Urgent!

Patrulei 20-09-10 13:49

Re: VAND NOKIA N96
 
bump!600ron

Patrulei 22-09-10 17:41

Re: VAND NOKIA N96
 
Bump!!!

crysty.bobok 04-10-10 23:37

Re: VAND NOKIA N96
 
Iti dau Psp-ul de la semnatura si o diferenta ori pe asta ori pe Htc !
Spune tu o diferenta pentru fiecare in parte !

Patrulei 05-10-10 23:16

Re: VAND NOKIA N96
 
Din pacate detin si eu unul:(Bafta la vanzarea lui.
Se poate inchide.Multumesc!


All times are GMT +2. The time now is 21:05.

- Copyright 2026 4Tuning