Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Coltul incepatorului (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului.html)
-   -   sfaturi sub peugeot 406 (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului/209452-sfaturi-peugeot-406-a.html)

icerw 17-09-10 17:49

sfaturi sub peugeot 406
 
As dori niste sfaturi cum ar trebui sa fac incinta pentru sub ,mi-a zis un instalator de aici ca e cam prblema cu porbagaju de la 406 ca e separat de interioru masini ca la bmw 320 zicea

razvy_zeus 18-09-10 10:27

Re: sfaturi sub peugeot 406
 
Sincer eu zic ca pe masina ta faci treaba cu un pachet de bass de la Alpine .... Pachetul e format din amplificatorul Alpine PMX-T320 + subwooferul Alpine SBE-1243BP ... il gasesti pe mai multe site-uri de specialitate .. ;)


All times are GMT +2. The time now is 19:37.

- Copyright 2026 4Tuning