![]() |
sfaturi sub peugeot 406
As dori niste sfaturi cum ar trebui sa fac incinta pentru sub ,mi-a zis un instalator de aici ca e cam prblema cu porbagaju de la 406 ca e separat de interioru masini ca la bmw 320 zicea
|
Re: sfaturi sub peugeot 406
Sincer eu zic ca pe masina ta faci treaba cu un pachet de bass de la Alpine .... Pachetul e format din amplificatorul Alpine PMX-T320 + subwooferul Alpine SBE-1243BP ... il gasesti pe mai multe site-uri de specialitate .. ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:37. |
- Copyright 2026 4Tuning