Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Generalitati tuning (https://forum.4tuning.ro/23-generalitati-tuning.html)
-   -   evacuare finala subaru forester 08 (https://forum.4tuning.ro/23-generalitati-tuning/208832-evacuare-finala-subaru-forester-08-a.html)

T.C. 13-09-10 22:41

evacuare finala subaru forester 08
 
Salut. Am si eu un subaru forester de 2,5 turbo 230 de cai si as vrea sa-i imbunatatesc sunetul punandu-i 2 evacuari finale.Vreau sa se auda sunetul acela specific de subaru, dar nu ma prea pricep la evacuari. M-ati putea ajuta?
Multumesc anticipat!

10NtZ 10-10-10 22:39

Re: evacuare finala subaru forester 08
 
Quote:

Originally Posted by T.C. (Post 3656307)
Salut. Am si eu un subaru forester de 2,5 turbo 230 de cai si as vrea sa-i imbunatatesc sunetul punandu-i 2 evacuari finale.Vreau sa se auda sunetul acela specific de subaru, dar nu ma prea pricep la evacuari. M-ati putea ajuta?
Multumesc anticipat!

Eu te as sfatui sa mergi pe tobele de la REMUS sau cele de la BORLA ! Parerea mea !;)

T.C. 11-10-10 18:11

Re: evacuare finala subaru forester 08
 
Mersi:)


All times are GMT +2. The time now is 08:22.

- Copyright 2026 4Tuning