![]() |
evacuare finala subaru forester 08
Salut. Am si eu un subaru forester de 2,5 turbo 230 de cai si as vrea sa-i imbunatatesc sunetul punandu-i 2 evacuari finale.Vreau sa se auda sunetul acela specific de subaru, dar nu ma prea pricep la evacuari. M-ati putea ajuta?
Multumesc anticipat! |
Re: evacuare finala subaru forester 08
Quote:
|
Re: evacuare finala subaru forester 08
Mersi:)
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:22. |
- Copyright 2026 4Tuning