Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning Interior (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior.html)
-   -   Vand ceasuri suplimentare (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior/208563-vand-ceasuri-suplimentare.html)

geti 12-09-10 15:03

Vand ceasuri suplimentare
 
Vand ceasuri suplimentare, un ceas boost Raid, 1,5 mil, un ceas presiune ulei cu sonda, Autogauge,100 ron neg un turometru Autgauge 80, un ceas temp apa Autogauge 60, un ceas vacuum Autogauge 60 ron. Preturile sunt negociabile si trimit orinde in tara. id lukpopovici sau email [email protected], tel 0740262811.

sharky-vw 13-09-10 13:25

Re: Vand ceasuri suplimentare
 
ceasul pentru temp apa are si sonda?daca da..sunt interesat

geti 13-09-10 21:07

Re: Vand ceasuri suplimentare
 
Da are si sonda.

geti 18-09-10 10:51

Re: Vand ceasuri suplimentare
 
Up, valabil.

madatzuhk 19-09-10 22:14

Re: Vand ceasuri suplimentare
 
Pune si tu o poza cu cel de vacuum si dk are sonda ceva.

geti 22-09-10 09:03

Re: Vand ceasuri suplimentare
 
Sonda la vacuum?E mecanic. De obicei e un T-u, pe care nu il are.Poze sper sa pun saptamana asta.

madatzuhk 22-09-10 16:02

Re: Vand ceasuri suplimentare
 
Ok, astept pozele.

GJ 64 GAB 22-09-10 16:07

Re: Vand ceasuri suplimentare
 
Vreau şi eu 2-3 poze cu turometrul, te rog !

geti 30-09-10 18:32

Re: Vand ceasuri suplimentare
 
Upp, sambata poze

geti 22-10-10 15:25

Re: Vand ceasuri suplimentare
 
Se poate inchide.Multumesc


All times are GMT +2. The time now is 00:02.

- Copyright 2026 4Tuning