![]() |
Idei styling 156
Am o Alfa 156 din 2005. ... 1.9 Jtd, 16v...155cp+35cp ...
As dori sa o modific... are cineva, ceva idei? Am scormonit tot internetul acesta, dar nu am gasit nimic pe gustul meu... Poate nu am cautat unde trebuia, sau.... Astept ceva poze, cu o idee ceva... Multumesc mult... Chestia este ca nu vreau nici ceva exagerat (vreau sa se mai cunoasca, ca este o ALFA), dar nici ceva, care nu se observa...Ceva decent...Ceva sa, sara in ochi! Va multumesc mult... Astept ceva poze... va las si id-ul meu de mess... [email protected] .... :-) |
Re: Idei styling 156
Salut. Daca mai esti interesat de acest lucru...intra pe forumul meu...si posteaza cateva poze si o mica descriere a ceea ce ai vrea sa-i faci si cum iti imaginezi ca ai vrea sa arate
https://forum.4tuning.ro/83-car-styli...unul-plac.html |
| All times are GMT +2. The time now is 11:11. |
- Copyright 2026 4Tuning