![]() |
E36 - Bmw 318is coupe m44
5 Attachment(s)
Salut , m-am hotarat sa imi prezint si eu masina , un bmw 318is din 96 , adus din anglia si am facut schimbarea de volan de pe dreapta pe stanga . Initial masina arata asa:
|
Re: Bmw 318is coupe m44
4 Attachment(s)
dupa aceea am fact schimbarea de la RHD LA LHD! Si am inscris-o in Bg , pentru ca nu mi-am permis sa platesc taxa de 1200e in Romania si am platit 500e in Bg
|
Re: Bmw 318is coupe m44
4 Attachment(s)
masina in prezent arata asa , a primit o suspensie sport reglabila , si urmeaza sa vopsesc bara fata si grila, pentru ca au fost vopsite foarte prost si a sarit vopseaua . Si inca ceva , poate ma puteti ajuta cu un capac de la carligul de tractare ca nu il gasesc nicaieri sa il cumpar !
|
Re: Bmw 318is coupe m44
cat te`a costat mutatul volanului ?
|
Re: Bmw 318is coupe m44
Quote:
|
Re: Bmw 318is coupe m44
Quote:
In jurul acestei sume se invarte. Cat despre masinuta e frumoasa. Mergi pe stilul clean si vei avea numai de castigat. |
Re: Bmw 318is coupe m44
Quote:
|
Re: E36 - Bmw 318is coupe m44
Daca faceai o depreciere ajungeai cam la 650e cu taxa la noi.
|
Re: Bmw 318is coupe m44
Quote:
|
Re: E36 - Bmw 318is coupe m44
Quote:
|
Re: E36 - Bmw 318is coupe m44
Salut Marius, frumoasa masina ... sa o conduci sanatos .
In legatura cu schimbatul volanului, 500 a fost cu tot cu piese sau numai manopera? mersi. Spor la treaba in continuare ;) |
Re: E36 - Bmw 318is coupe m44
masina f buna si frumoasa...sa o stapanesti sanatos
@ vreau putine detali te rog despre mutatul volanului ... pt k eu stau in Cipru (masinile sunt cu volan pe dreapta) si cand vin acasa ash fi vrut sa imi iau si pisica cu mine... ms bafta |
Re: E36 - Bmw 318is coupe m44
Multumesc pentru aprecieri ... :d . Treaba cu schimbatul volanului este asa : am platit unor baieti de la Urziceni suma de 500e le-am lasat masina si in 4 zile a fost gata. In banii astia este inclusa manopera si piesele. Cine este interesat ma poate suna pentru mai multe detalii . Numarul meu de telefon este 0730687043 , va ajut cu informatii cu cea mai mare placere!
|
Re: E36 - Bmw 318is coupe m44
Quote:
|
Re: E36 - Bmw 318is coupe m44
Salut Marius !
Frumoasa masina ...asa cum au spus si baieti pe aici pastreaz-o cat mai clean ...si o sa fie mult mai frumoasa decat multe bmw e36 care au tot felu de briz-brizuri ...:-) In rest sa o stapanesti sanatos ! PS : intra si tu aici :https://forum.4tuning.ro/40-propuneri...i/page-12.html |
| All times are GMT +2. The time now is 00:02. |
- Copyright 2026 4Tuning