Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   Vand 2 Slick-uri !!! (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/208169-vand-2-slick-uri.html)

mesteru 09-09-10 22:41

Vand 2 Slick-uri !!!
 
1 Attachment(s)
Vand 2 bucati BF Goodrich slick 175/60/14 dupa catalog scrie ca merg pe jante 5,5J si 6,5j. Sunt noi noute nu le am incaltat niciodata in magazin costa 179E/buc.

Eu le dau cu 100E/buc

0721.22.33.99

mesteru 12-09-10 13:13

Re: Vand 2 Slick-uri !!!
 
valabil

mesteru 14-09-10 23:51

Re: Vand 2 Slick-uri !!!
 
valabil !!

mesteru 21-09-10 01:31

Re: Vand 2 Slick-uri !!!
 
uuupppp

mesteru 23-09-10 16:23

Re: Vand 2 Slick-uri !!!
 
uuuppp sunt noi, niciodata incaltate

mesteru 26-09-10 21:59

Re: Vand 2 Slick-uri !!!
 
valabil !!!!

mesteru 30-09-10 00:56

Re: Vand 2 Slick-uri !!!
 
de actualitate

mesteru 03-10-10 22:02

Re: Vand 2 Slick-uri !!!
 
valabil

rzn_vl 03-10-10 22:48

Re: Vand 2 Slick-uri !!!
 
boss daca fac rost de bani vin eu si ti le iau..iar daca nu ai asa nevoie mare de bani scoate`le de pe net ca nu vreau sa le pierd :( snt baiatu cu fiesta aia rosie de ne`am intalnit in Airport Baneasa


All times are GMT +2. The time now is 21:40.

- Copyright 2026 4Tuning