Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - Bmw (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/208048-e36-bmw.html)

69WRX 14-09-10 17:21

Re: E36 - Bmw
 
frate s-o stapanesti sanatos!!! tranteste-o neaparat jos de tot pune-o pe burta sa mearga taras ca nu e treaba cu intaltimea asta...

coae io am topit motoru la bmw.... nush ce mortii lui sa ii fac sa o dezmembrez ori sa o vand cum e nush e sa ii fac...nici sa o dezmembrez nu imi vine ca am o grama de treaba stau numai plecat si nu prea am cum...
sa stii frate ca m-am uitat atunci prin tot nurnberg sa mor daca am gasit vreo masina in firea ei cum vroiai tu..nu am gasit nici ce vroiam io plm...si saptamana asta am fost iar in nurnberg si nu am gasit nimic... azi dimineata am ajuns si io acasa si cred ca peste 2 zile plec iar...

sprinter 14-09-10 20:00

Re: E36 - Bmw
 
Cand scoti ma masina? s-ar putea sa am cateva masini pentru tine, acolo in plaja ta de putere:lol: . Sa o stapanesti sanatos si fara incidente.

Marian_nebunu 14-09-10 21:41

Re: E36 - Bmw
 
Quote:

Originally Posted by sprinter (Post 3658280)
Cand scoti ma masina? s-ar putea sa am cateva masini pentru tine, acolo in plaja ta de putere:lol: . Sa o stapanesti sanatos si fara incidente.

fratimiu cand iau banii ma apuc d ea !!!:D
te anunt !!!am cativa pe lista...dar primul este tov meu dany ldc (2.0 24v vanos) cu aia verde mi-a dat o aripa !!! sunt tare suparat p masina aia a lui !

optimus 14-09-10 22:12

Re: E36 - Bmw
 
bai acesta cu 4 pestone mai taci:P cand ajungi la 6 da un semn . :))si ma si mai amenintai pe mine ca imi faci ca nush ce:lol::o doar sa imi mirosi fumu:rolleyes2

Marian_nebunu 14-09-10 22:14

Re: E36 - Bmw
 
Quote:

Originally Posted by optimus (Post 3658600)
bai acesta cu 4 pestone mai taci:P cand ajungi la 6 da un semn . :))si ma si mai amenintai pe mine ca imi faci ca nush ce:lol::o doar sa imi mirosi fumu:rolleyes2

pai aveam altceva in plan :D dar ma bagam in datorii prea mari !!!!

stai linistit coane fanica !!! ca nu e timpul pierdut !!! eu de la 4 pistoane acum ori sar la V8 ori nu mai fac nimic !!!

ori ies cu ceva in 4 pistoane foarte usoara si sa aibe peste 200 d cai !!! asa ca !!!!!nu fi arogant cu mine ca nu e loc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!

browser 15-09-10 00:31

Re: E36 - Bmw
 
Mariane sa ai parte de ea cand o vad si eu ?

Quote:

Originally Posted by sprinter (Post 3658280)
Cand scoti ma masina? s-ar putea sa am cateva masini pentru tine, acolo in plaja ta de putere:lol:

Ma bag si eu :D

Marian_nebunu 15-09-10 07:12

Re: E36 - Bmw
 
Quote:

Originally Posted by browser (Post 3658845)
Mariane sa ai parte de ea cand o vad si eu ?


Ma bag si eu :D

TE ASTEPT CU CEL MAI MARE INTERES !!!!

ORICUM ERAI AL 2 LEA PE LISTA !!!!!!

DUPA DANY LDC

antacebal 15-09-10 09:28

Re: E36 - Bmw
 
Sa inteleg ca pe mine m-ai uitat? Vreau si eu cu toata lumea 18is si 2.0 si cu LDC neaparat ca mi-a dat-o cand nu aveam cauciucuri.

Marian_nebunu 15-09-10 19:26

Re: E36 - Bmw
 
Quote:

Originally Posted by optimus (Post 3659838)
bine vere astept sa vad cum te mistii sunt ocheanele pè tine

frate eu iti spun masina asta ramane 1.8 is !!!nu bag nimic in motor !!!au bagat altu in locul meu 60 de milioane !!!

intelege...ca nu am luat masina asta de "Tras" o fac frumoasa si o vand !!!!

vreau sa imi iau altceva !!!schimb "masina" :D marca.... intelegi ????

flipper 16-09-10 11:00

Re: E36 - Bmw
 
Ma tu vrei masina de consum.

daffy duck™ 16-09-10 12:04

Re: E36 - Bmw
 
urci ma pozele alea sau sta iguana acum pe net???

Marian_nebunu 16-09-10 12:55

Re: E36 - Bmw
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3661835)
urci ma pozele alea sau sta iguana acum pe net???

nu le-am primit ma baieti :)))) :D:D:D inca !!!!!!!!!!!!

Marian_nebunu 17-09-10 08:22

Re: E36 - Bmw
 
4 Attachment(s)
Ieri de la ora 5 m-am apucat de "bibilit" masina !!!

am curatat in mare parte toate "stikerele" de pe ea !!!...am spalat-o !!!

!!!!maine ma apuc de interior !!! cateva ore bune !!! am sa va arat cum scot interiorul "alb" in care au stat gainile bunicii lu' Jakalu :D:D:D:D

pun si eu poze cu masina !!!!

jakal 17-09-10 19:14

Re: E36 - Bmw
 
zi "pa persoana" cum ai uitat cheile in contact si s-a incuiat masina.....:lol::lol:
sa vi in seara asta sa iti dau dublura.....eu credeam ca le-ai luat si p-alea...:rolleyes2

marean al nostru face nu d-alea nefacute.....:))..

ai bagat-o la arat ce draq ?.....

Marian_nebunu 18-09-10 18:23

Re: E36 - Bmw
 
AS DORII SA STIU SI EU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!CINE ISI BATE JOC DE TOPICUL MEU SI TOT STERGE POSTURILE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


All times are GMT +2. The time now is 19:02.

- Copyright 2024 4Tuning