Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Audi (https://forum.4tuning.ro/117-masina-mea-audi.html)
-   -   masina mea.....audi 100 cc (https://forum.4tuning.ro/117-masina-mea-audi/20804-masina-mea-audi-100-cc.html)

theabsolutesound 21-07-06 01:35

masina mea.....audi 100 cc
 
6 Attachment(s)
cam asta ar fi "corabia"mea.....in care am bagat o groaza de bani ...

theabsolutesound 21-07-06 01:44

Re: masina mea.....audi 100 cc
 
7 Attachment(s)
aici am antifonat-o si am cablat-o pt muzica ...:D:D

Eugen_TL 21-07-06 01:50

Re: masina mea.....audi 100 cc
 
corabia ta arata f bine din cate vad.. las-o mai jos daca s-ar putea,geamuri fumurii si cu bass tot inainte! :) ;) asa cum e arata bine,sa nu te bagi la bari etc ca nu as sta bine decat cu f multi bani

edit: si cred ca ar mai fi o chestie daca ai elimina si manerele fatza, bandourile laterale, iar barile vopsite culoarea masinii

theabsolutesound 21-07-06 01:53

Re: masina mea.....audi 100 cc
 
5 Attachment(s)
si inca ceva poze ......

theabsolutesound 21-07-06 01:55

Re: masina mea.....audi 100 cc
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy
corabia ta arata f bine din cate vad.. las-o mai jos daca s-ar putea,geamuri fumurii si cu bass tot inainte! :) ;) asa cum e arata bine,sa nu te bagi la bari etc ca nu as sta bine decat cu f multi bani

da multumesc ...mai jos de atat nu mai pot sa o las ca sunt arcuri sport ....iar de bari si alea alea nu am sa ma apuc ca nu imi plac ...si nici nu e masina potrivita ..si de basi....ala era asa de proba ..vine altu(altii) ca doar cu aia ma ocup ;)

AR33COP 21-07-06 15:05

Re: masina mea.....audi 100 cc
 
io n-as vindeo inca.ai bagat bani multi in ea si acuma vrei sa o dai?de mers mere bine,asa ca?

theabsolutesound 21-07-06 16:59

Re: masina mea.....audi 100 cc
 
Quote:

Originally Posted by AR33COP
io n-as vindeo inca.ai bagat bani multi in ea si acuma vrei sa o dai?de mers mere bine,asa ca?

inca nus ce sa fac ...dar sunt putin presat ...dar nah ....vad io ce si cum ...sincer nu prea as vinde-o ...ca imi place mult mere beton ...sa vedem ....

Mihaitza_tdi 22-07-06 13:20

Re: masina mea.....audi 100 cc
 
Super arata.....imi place ff mult culoarea!!!sa o stapanesti sanatos!!!;):)

theabsolutesound 22-07-06 13:34

Re: masina mea.....audi 100 cc
 
Quote:

Originally Posted by Mihaitza_tdi
Super arata.....imi place ff mult culoarea!!!sa o stapanesti sanatos!!!;):)

mersii mult ....;)

theabsolutesound 22-07-06 15:08

Re: masina mea.....audi 100 cc
 
Quote:

Originally Posted by sprinter
Bv tie ... arata super bine ... culoarea e misto , e super intretinuta... sa nu o vinzi!! ar fi mare pacat

mersii ...mersii ...tare tare ma gandesc sa nu o mai vand ....;)

theabsolutesound 23-07-06 01:41

Re: masina mea.....audi 100 cc
 
Quote:

Originally Posted by sprinter
ce te tot gandesti atat .... nu o mai vinde... masina arata EXEMPLAR ... nu kred ca are pic de rugina ... bag mana in foc :)

de chestia asta potzi sa fii sigur pe lanaga faptul ca caroseria e galvanizata ....masina a fost demontata bucatele ....si asa a fost dusa la vopsit ....deci ...nu a mai ramas pic de rugina pe ea ....si tot ce sa pus sa pus piese de calitate ....si eu am mai luat una din germania care a fost 1300 eu numa masina ....si de pe aia am luat motor (150000km) interior ...si etc etc ...deci din 2 masini am facut una dar mai tra sa trec pe la shrot sa mai iau una alta ...ca eu vreau sa fie "masa". tot ;);)

BULLETTT 02-08-06 16:27

Re: masina mea.....audi 100 cc
 
Suna fain motoru...pacat ca ii cam mare "barca".La banii pe care i-ai bagat nu se merita sa o dai
P.S:Merge abs,daca nu mergea nu mai era renumitu tico plin cu muzica:

theabsolutesound 02-08-06 18:53

Re: masina mea.....audi 100 cc
 
Quote:

Originally Posted by BULLETTT
Suna fain motoru...pacat ca ii cam mare "barca".La banii pe care i-ai bagat nu se merita sa o dai
P.S:Merge abs,daca nu mergea nu mai era renumitu tico plin cu muzica:

:D:D:D:D....sracu ala cu tico .....

tarnafes 06-08-06 21:31

Re: masina mea.....audi 100 cc
 
Dezmembrez un audi dasta 100 cc.Care plange de piese post here sau pm me.

pasbogdan 10-08-06 13:45

Re: masina mea.....audi 100 cc
 
Dak ar fi o pompa de servo,etriere spate,si ornamentul de pe bara fatza,ala subtirel de plastic ce trece pe sub faruri,si se aseaza pe ornamentul ala mai lat din metal care poate fi cromat sau nu:d


All times are GMT +2. The time now is 02:43.

- Copyright 2024 4Tuning