Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Cumpar masina (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/207985-masina.html)

MariusMKV 08-09-10 21:23

masina
 
As prefera opel corsa peste 2000 dar sunt deschis si la alte oferte.
Minim de cerinte : 4 usi , aer conditionat , sa aiba motorul cat mai mic si fabricate in germania. NU SUNT INTERESAT de cele care nu indeplinesc aceste conditii.
Suma disponibila este 3500 euro cash
Datele de contact se gasesc la profil

MariusMKV 10-09-10 06:06

Re: masina
 
Astept oferte

MariusMKV 12-09-10 20:55

Re: masina
 
Nu mai vinde nimeni o corsa in banii astia ?

ochiu 12-09-10 21:08

Re: masina
 
sal la 3800 iti dau un golf 4 inmatriculat din 2003 1.4 benzina. Ib stare perfecta.

raolboss 20-09-10 10:17

Re: masina
 
Nu are aer conditionat dar este o masina foarte buna cu consum 8 in oras https://forum.4tuning.ro/238-zona-com...d-bmw-e30.html

bughy_man 20-09-10 16:53

Re: masina
 
nu e corsa dar se comporta mai bine ca una si are motor mic cu un consum foarte bun ....https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...36-318tds.html

sdmm 20-09-10 17:00

Re: masina
 
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...el-vectra.html te intereseaza?

tmtudy 20-09-10 18:37

Re: masina
 
http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/...8-9686278.html

MariusMKV 20-09-10 19:15

Re: masina
 
va multumesc dar nu ma intereseaza nicio masina din cele de mai sus

MariusMKV 27-09-10 19:18

Re: masina
 
Se poate inchide.
Multumesc 4tuning


All times are GMT +2. The time now is 16:41.

- Copyright 2026 4Tuning