![]() |
masina
As prefera opel corsa peste 2000 dar sunt deschis si la alte oferte.
Minim de cerinte : 4 usi , aer conditionat , sa aiba motorul cat mai mic si fabricate in germania. NU SUNT INTERESAT de cele care nu indeplinesc aceste conditii. Suma disponibila este 3500 euro cash Datele de contact se gasesc la profil |
Re: masina
Astept oferte
|
Re: masina
Nu mai vinde nimeni o corsa in banii astia ?
|
Re: masina
sal la 3800 iti dau un golf 4 inmatriculat din 2003 1.4 benzina. Ib stare perfecta.
|
Re: masina
Nu are aer conditionat dar este o masina foarte buna cu consum 8 in oras https://forum.4tuning.ro/238-zona-com...d-bmw-e30.html
|
Re: masina
nu e corsa dar se comporta mai bine ca una si are motor mic cu un consum foarte bun ....https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...36-318tds.html
|
Re: masina
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...el-vectra.html te intereseaza?
|
Re: masina
|
Re: masina
va multumesc dar nu ma intereseaza nicio masina din cele de mai sus
|
Re: masina
Se poate inchide.
Multumesc 4tuning |
| All times are GMT +2. The time now is 16:41. |
- Copyright 2026 4Tuning