Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bursa serviciilor AUTO (https://forum.4tuning.ro/102-bursa-serviciilor-auto.html)
-   -   GERMANIA (https://forum.4tuning.ro/102-bursa-serviciilor-auto/207614-germania.html)

hog28 06-09-10 18:39

GERMANIA
 
4 Attachment(s)
ADUC MASINI DIN GERMANIA SAU INSOTESC PERSOANELE CARE DORESC SA CUMPERE AUTOTURISME,MiCROBUSE,AUTOUTILITARE,
COMISION MINIM,SERIOZITATE MAXIMA!Tel /0764955887 nonstop

Daniel_Toa 07-09-10 19:05

Re: GERMANIA
 
Salut , cat ma costa sa mi aduci un Bmw e36 in 4 usi ( nu ma intereseaza actele ) , ma intereseaza pentru piese .

hog28 09-09-10 14:05

Re: GERMANIA
 
1 Attachment(s)
Depinde de motor,diesel sau benzina,fabricatie;masina buna sa vin pe rotile ei de la 500-600 E in sus .De exemplu An "92 Benzina Motor 1991 Euro 2 -600 euro costa masina vezi poza dar nici nu mai trebuie ptr piese masina arata beton,itretinuta te costa masina bani de drum nr pe 5 zile din germania inmatricularea la BG. etc 1500 E te costa toata afacerea

hog28 09-09-10 18:21

Re: GERMANIA
 
2 Attachment(s)
Autoturism 500 Euro ;Autoutilitara ( Dubä ) : 600 Euro Acte necesare :

* Cartea masinii.

* Talonul.

* Autorizatia de numere provizorii si numerele(daca este cazul).

* Contract de vanzare-cumparare.Acte eliberate :

* Cartea de identificare.
* Talon.
* Inspectie tehnica valabila 1 an.
* Asigurare + carte verde valabile 1 an.
* Contract de vanzare-cumparare tradus in limba romana si legalizat.
* Procura tradusa si legalizata ( imputernicire care va da dreptul sa conduceti, vindeti, dezmembrati, etc ) valabila pe termen nelimitat: .Tel/ 0764955887

hog28 09-09-10 19:33

Re: GERMANIA AUTO
 
[QUOTE=hog28;3638951]ADUC MASINI DIN GERMANIA SAU INSOTESC PERSOANELE CARE DORESC SA CUMPERE AUTOTURISME,MiCROBUSE
COMISION MINIM,SERIOZITATE MAXIMA!Tel /0764955887

hog28 11-09-10 16:32

Re: GERMANIA AUTO
 
Apelati cu incredere seriozitate maxima

Daniel_Toa 12-09-10 07:07

Re: GERMANIA AUTO
 
Un e36 , 318 i sedan . Chiar daca e lovita , e buna . Asta de sus nu am ce sa fac cu ea , sa cheltuit 1500 de euro e cam aiurea . Ca deja am una inscrisa pe Romania buna etc .

hog28 12-09-10 09:23

Re: GERMANIA
 
Eu am spus pretul cu aducerea in tara ,inclusiv inmatricularea pe bg. si toate taxele,sa mergi tu sa aduci te ajunge cam 800 si sau poti merge cu alta masina din tara sa-ti ei ce piese vrei tu la preturi f.bune .


All times are GMT +2. The time now is 23:47.

- Copyright 2026 4Tuning