Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Galati / Braila (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila.html)
-   -   Locuri unde sta la panda RAR Control Trafic! (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila/207502-locuri-sta-panda-rar-control-trafic.html)

Sirius 06-09-10 09:50

Locuri unde sta la panda RAR Control Trafic!
 
Am facut acest topic in scopul de a ne feri de orice intalnire neplacuta!

Pana acum, in galati i-am vazut langa McDonalds si pe noua strada asfaltata 6 Martie, apropae de iesirea spre centura!

Daca mai stie cineva alte locatii ale lor va rog sa ne dati de stire si noua!

florin_ 06-09-10 19:10

Re: Locuri unde sta la panda RAR Control Trafic!
 
Quote:

Originally Posted by Sirius (Post 3637742)
Am facut acest topic in scopul de a ne feri de orice intalnire neplacuta!

Pana acum, in galati i-am vazut langa McDonalds si pe noua strada asfaltata 6 Martie, apropae de iesirea spre centura!

Daca mai stie cineva alte locatii ale lor va rog sa ne dati de stire si noua!

eu zic sa ne montam statii ca sa comunicam mai rapid

Azerty 09-09-10 15:53

Re: Locuri unde sta la panda RAR Control Trafic!
 
Eu am statie ca sa nu am probleme.
Va recomand cu caldura sa va luati.

Geox` 10-09-10 14:34

Re: Locuri unde sta la panda RAR Control Trafic!
 
Si in Tulcea mai stau,la intrare pe varianta cand vii dinspre galati si faci stanga sa intri pe varianta.
Asta pentru cei care vin prin tulcea la curse sambata si duminica.

avolex 12-09-10 22:24

Re: Locuri unde sta la panda RAR Control Trafic!
 
fratilor statia este sfinta,nu se irosesc banii aiurea.merita o asemenea investitie:lol:

Alexugalati 27-04-12 20:27

Re: Locuri unde sta la panda RAR Control Trafic!
 
Quote:

Originally Posted by Sirius (Post 3637742)
Am facut acest topic in scopul de a ne feri de orice intalnire neplacuta!

Pana acum, in galati i-am vazut langa McDonalds si pe noua strada asfaltata 6 Martie, apropae de iesirea spre centura!

Daca mai stie cineva alte locatii ale lor va rog sa ne dati de stire si noua!

Parc cfr....bingo....bac....faleza la elice...

Ene'Andrei 29-04-12 22:13

Re: Locuri unde sta la panda RAR Control Trafic!
 
Quote:

Originally Posted by Alexugalati (Post 5000845)
Parc cfr....bingo....bac....faleza la elice...

si mai este una cu repure de stil unde mi-am luat eu amenzi multe, la general in intersesctie :D

dtomcat 20-09-12 15:42

Re: Locuri unde sta la panda RAR Control Trafic! - Bucuresti
 
Azi, la iesirea prin Chitila din Bucuresti, dupa prima pasarela - erau deja oprite 2 Dacii la control, pe mine (tot cu Dacia 1310) - nu au avut timp sa se mobilizeze.
Nu ca am ceva in neregula la masina (fac 100 de km/zi) - dar astia iti cauta nod in papura ... ca sa realizeze planul de amenzi si numarul de taloane suspendate ...

Sunt de acord - trebuie statie.

Numai bine,


All times are GMT +2. The time now is 16:00.

- Copyright 2026 4Tuning