![]() |
Cypru
Salut sunt Ionutz si stau in Cipru (Nicosia) de 1 an si ceva ... am un BMW e30 si un BMW e36 aicea si ash vrea sa imi fac mai multi prieteni care sunt pasionatzi la fel ca mine de masini.
Deci daca esti in Cipru vino aicea cu un post si spune'ne si noua : -catzi ani ai -ce masini ai -orasul in care locuiesti -varsta -de cand esti in Cipru ...... |
Re: Cypru
Quote:
|
Re: Cypru
da :|
|
Re: Cypru
virus eu sunt din cipru nicosia mai precis daca stii geri/latsia sunt de un an... dar sunt nascut aici daca vrei sa lasi un id de mess ti-as fi recunoscator si sa vad si eu pisica ta :lol: daca vrei da un add la gaby_kvl vorbim acolo :DDDD
|
Re: Cypru
da...stiu zona p acolo... ti-am dat add ;)
|
Re: Cypru
Salut , sunt oblio (alex) tot in cipru sunt si eu , mai exact din nicosia :P
|
Re: Cypru
bine ai venit printre noi pe forum :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:14. |
- Copyright 2026 4Tuning