Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Coltul Incepatorului (https://forum.4tuning.ro/29-coltul-incepatorului.html)
-   -   cum schimb poza ? (https://forum.4tuning.ro/29-coltul-incepatorului/207444-schimb-poza.html)

ct42cip 05-09-10 22:23

cum schimb poza ?
 
cum pot schimba poza de la nume?
am schimbat masina si obligatoriu trebuie schimbata si poza , am incercat dar nu am reusit.
astept un raspuns .
multumesc anticipat.

RoByNeT 05-09-10 22:30

Re: cum schimb poza ?
 
Dai la user CP, ai acolo Edit Avatar, si ai 2 optiuni. Sa iti alegi unu de pe net sau o poza din calculatorul tau. Banuiesc ca tu vrei de la tine din PC. Bifezi acolo custom avatar si la optiunea 2 adica "Option 2 - Upload Image From Your Computer" ii dai browse si iti cauti poza in calc. Apoi upload. Ai grija insa ca poze nu trebe sa fie mai mare de 80 by 80 pixels or 19.5 KB. Spor daca e ceva mai intrebi :)


All times are GMT +2. The time now is 14:46.

- Copyright 2026 4Tuning