Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand Mazda RX8 (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/207423-mazda-rx8.html)

vectra a 05-09-10 20:43

Mazda RX8
 
5 Attachment(s)
vand mazda rx8 :
an 2004
cp231
km 70.000
cutie manuala 6+1


Aer conditionat, airbag-uri, Servodirectie, A.B.S., E.S.P., Proiectoare, Faruri xenon, Inchidere centralizata, Sistem de alarma, Parbriz incalzit, Geamuri electrice, Oglinzi electrice, Comenzi volan, Scaune incalzite, Interior piele, Jante aliaj, Magazie cd

tel 0724052646
pret 7999eur

dr_dumi 05-09-10 21:12

Re: rx8
 
salut, un schimb cu un alt xxx nu te-ar tenta?

https://www.youtube.com/watch?v=qwjzMh5m4MA

horatiu_72 05-09-10 21:47

Re: rx8
 
masina are motorul schimbat ?

diesel_criss 05-09-10 23:01

Re: rx8
 
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...volvo-s60.html

vectra a 06-09-10 08:41

Re: rx8
 
Quote:

Originally Posted by dr_dumi (Post 3636765)
salut, un schimb cu un alt xxx nu te-ar tenta?

https://www.youtube.com/watch?v=qwjzMh5m4MA



da ma intereseaza e46
suna-ma sau vb pe mess
alin_pp

vectra a 06-09-10 08:42

Re: rx8
 
Quote:

Originally Posted by horatiu_72 (Post 3636861)
masina are motorul schimbat ?

nu a fost schimbat motorul si nici nu este nevoie.....i-am facut test si nu are eroare.

vectra a 06-09-10 08:43

Re: rx8
 
Quote:

Originally Posted by diesel_criss (Post 3637053)

nu mc .
bafta!

dr_dumi 06-09-10 09:20

Re: Mazda RX8
 
O sa iti dau un add dupa ora 18 ca sunt la lucru pana atunci.
Bafta

horatiu_72 07-09-10 12:53

Re: rx8
 
Quote:

Originally Posted by vectra a (Post 3637557)
nu a fost schimbat motorul si nici nu este nevoie.....i-am facut test si nu are eroare.

sambata-duminica merg cu masina mea la piata la arad-cred ca o sa-ti dau un tel sa vad mazda...daca o mai fi pana atunci :D

vectra a 07-09-10 14:31

Re: rx8
 
Quote:

Originally Posted by horatiu_72 (Post 3640805)
sambata-duminica merg cu masina mea la piata la arad-cred ca o sa-ti dau un tel sa vad mazda...daca o mai fi pana atunci :D

da sigur nici o problema , o duc si eu la piata .

vectra a 10-09-10 00:07

Re: Mazda RX8
 
valabil

vectra a 13-09-10 09:39

Re: Mazda RX8
 
valabil accept unele variante in special bmw.

horatiu_72 13-09-10 12:43

Re: rx8
 
Quote:

Originally Posted by horatiu_72 (Post 3640805)
sambata-duminica merg cu masina mea la piata la arad-cred ca o sa-ti dau un tel sa vad mazda...daca o mai fi pana atunci :D

mda...n-am mai ajuns la Arad,ca mi-a fost lene sa ma trezesc...
vezi aici varianta
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...-e46-330d.html
ma intereseaza mazda,numai daca trage mai bine ca bmw-ul :twisted:...altfel ,nu prea...

vectra a 13-09-10 17:53

Re: rx8
 
Quote:

Originally Posted by horatiu_72 (Post 3654922)
mda...n-am mai ajuns la Arad,ca mi-a fost lene sa ma trezesc...
vezi aici varianta
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...-e46-330d.html
ma intereseaza mazda,numai daca trage mai bine ca bmw-ul :twisted:...altfel ,nu prea...


cand vii poti sa ma suni linistit sa dai o tura cu masina, referitor la variante nu ma prea intereseaza diesel.

voie buna!

horatiu_72 13-09-10 18:25

Re: rx8
 
Quote:

Originally Posted by vectra a (Post 3655591)
nu ma prea intereseaza diesel

de cand ?ca doar aici vroiai masina diesel...mi-ai propus schimb
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...ml#post3572876
:shock:
miroase urat motorina ?tot timpul a mirosit la fel ;)
bafta...


All times are GMT +2. The time now is 06:42.

- Copyright 2026 4Tuning