Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   DONATII si CADOURI (https://forum.4tuning.ro/539-donatii-cadouri.html)
-   -   Donez 2 cutii pentru boxe (https://forum.4tuning.ro/539-donatii-cadouri/207250-donez-2-cutii-boxe.html)

dagosh88 04-09-10 19:53

Donez 2 cutii pentru boxe
 
4 Attachment(s)
Cutiile sunt destul de vechi si nu sunt in cea mai aspectuoasa stare, dar palul multistrat din care sunt facute inca e rezistent si in conditie destul de buna. Daca le gaseste careva o utilizare i le trimit, daca nu ajung la gunoi intr-o saptamana.

B-11-AYG 05-09-10 22:15

Re: Donez 2 cutii pentru boxe
 
cutiile le dai cu tot cu filtrele alea? :D
daca da, si le ai in Buc. le vreau eu:-)

dagosh88 06-09-10 05:28

Re: Donez 2 cutii pentru boxe
 
Da, oricum nu sunt niste filtre scumpe, se gasesc pe la magazine de electronice, iar unul dintre filtre este stricat. Poti sa vezi ca lipseste un condesator la cea din dreapta, a explodat din pacate.
Gaurile mari sunt pentru difuzoare de 30 cm iar cele mai mici sunt pentru unele de 13 cm, la tweetere nu au o dimensiune exacta asa cum se si vede.
Nu le am in Bucuresti, sunt in Sfantu Gheorghe incintele.

bazat 26-09-10 00:32

Re: Donez 2 cutii pentru boxe
 
salut ma intereseaza pe mine le mai ai ?
trmiti prin postA?

dagosh88 26-09-10 03:40

Re: Donez 2 cutii pentru boxe
 
Boxele au ajuns la gunoi. Nu mai puteam sa le tin si nu le-a vrut nimeni indeajuns ca sa le ia.
Topic inchis!

andi_cimpean 26-09-10 14:46

Re: Donez 2 cutii pentru boxe
 
Păcat!

Asta am observat şi eu...
Lucrurile de pomană, dacă nu au preţ, se dau cam greu!

Gestul tău a fost frumos oricum!

Thread closed!


All times are GMT +2. The time now is 22:02.

- Copyright 2026 4Tuning