Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand Ford Galaxy (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/207223-ford-galaxy.html)

sebi_sm 04-09-10 16:49

Ford Galaxy
 
8 Attachment(s)
vAND
FORD GALAXY FABRICAT 96
MOTOR1.9 TDI
7 LOCURI
SERVO DIRECTIE,AC,JENTI ALIAJ,
MASINA RECENT ADUSA,INMATRICULATA
MASINA NU A FOST LOVITA
TARA DE ORIGINE GERMANIA
INTERIORUL ESTE IMPECABIL
CARTE SERVICE
MASINA A FOST LA UN NEFUMATOR
ARE FOLIE OMOLOGATA IN GERMANIA
PRET 4800 NEG
MASINA ESTE IN STARE PERFECTA
ERA SA UIT .....ESTE DOTAT CU SCIROCOL

sebi_sm 07-09-10 21:24

Re: Ford Galaxy
 
Urgent de vanzare 4500 este pretul nou

sebi_sm 16-09-10 21:09

Re: Ford Galaxy
 
nimeni interesat de 7 locuri?

siracan 11-10-11 15:31

Re: Ford Galaxy
 
Quote:

Originally Posted by sebi_sm (Post 3663147)
nimeni interesat de 7 locuri?

salut,o mai ai?

sebi_sm 11-10-11 20:22

Re: Ford Galaxy
 
Quote:

Originally Posted by siracan (Post 4638325)
salut,o mai ai?

Salut, da o mai am

siracan 11-10-11 21:05

Re: Ford Galaxy
 
Si mai doresti sa o vinzi?
Daca da...un pret...in ce stare se mai afla...etc...se poate? Mersi! Astept.

sebi_sm 12-10-11 20:49

Re: Ford Galaxy
 
Quote:

Originally Posted by siracan (Post 4639227)
Si mai doresti sa o vinzi?
Daca da...un pret...in ce stare se mai afla...etc...se poate? Mersi! Astept.

Poi cu masina nu se umbla doar ft rar... deci se afla tot in starea in care o vezi in poze. pretul este de 4500 euro.

siracan 12-10-11 21:13

Re: Ford Galaxy
 
Salut,cel putin din poze...e draguta...si m-ar interesa!Dar nu la banii astia,daca te gandesti sa o dai pana in maxim vreo 4000,trag o fuga sa o vad!
Daca i-ti convine,n-e putem auzi la un telefon,daca nu...scuze deranjul ;).o seara frumoasa,salut,numai bine!

siracan 17-10-11 20:52

Re: Ford Galaxy
 
Domnu' Sebi...nici un raspuns?...astept...8)


All times are GMT +2. The time now is 22:49.

- Copyright 2026 4Tuning