Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   VAND JOCURI DE PS3 (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/206842-vand-jocuri-ps3.html)

Patrulei 02-09-10 14:56

VAND JOCURI DE PS3
 
Vand diferite jocuri de PS3.Jocurile nu sunt zgariate sau alte defecte...
The Saboteur,NFS Undercovder,NFS Prostreet,LittleBigPlanet,Splinter Cell,Mirror Edge,GTA IV si inca 2 diseara le pun:D
Pret:vorbim...id:neverloser31
Stima!

Notă moderator:
Preţul este obligatoriu!

Patrulei 02-09-10 23:51

Re: VAND JOCURI DE PS3
 
Brothers in Arms Hell`s Highway,Tom Clancy Hawx,Saints Row.
Pret buc:50ron.Se lasa din pret daca luati mai multe.

ovidiu89 03-09-10 00:11

Re: VAND JOCURI DE PS3
 
ce pret are gta IV?

Patrulei 03-09-10 12:53

1 Attachment(s)
GTA-50ron.

Ovidiu daca mai iei inca un joc ti le dau in 70ron.

ovidiu89 04-09-10 15:43

Re: VAND JOCURI DE PS3
 
foarte buna oferta ta insa mai am de bagat niste bani in masina:sad:.
iti urez bafta la vanzare

Patrulei 05-09-10 03:01

Re: VAND JOCURI DE PS3
 
Nu e graba:PMersi!
La mai multe jocuri pretul este negociabil cum ati vazut si mai sus;)

Patrulei 06-09-10 22:59

Re: VAND JOCURI DE PS3
 
Bump!

Patrulei 09-09-10 18:26

Re: VAND JOCURI DE PS3
 
bump!!

Patrulei 11-09-10 06:50

Re: VAND JOCURI DE PS3
 
Bump!

ovidiu89 14-09-10 15:24

Re: VAND JOCURI DE PS3
 
Am revenit. zi-mi si mie jocurile sunt in limba engleza? intreb deoarece observ ca la gta IV scrie ceva in franceza.
As vrea sa imi faci si mie un pret pentru gta IV, the saboteur si mirror's edge. cum se prezinta jocurile? sunt in stare buna?
Astept un PM

Patrulei 15-09-10 15:39

Re: VAND JOCURI DE PS3
 
Jocul este in spaniola mirror edge`s parca in engleza oricum am impresia ca se poate schimba limba....Pretul:120ron
Deocamdata nu sunt in tara vin peste 2 saptamani...ramane sa vb atunci.

Patrulei 18-09-10 15:23

Re: VAND JOCURI DE PS3
 
Ovidiu te mai intereseaza jocurile?luni pot sa ti le trimit.

ovidiu89 18-09-10 16:16

Re: VAND JOCURI DE PS3
 
mersi, dar am facut rost de ele.
Iti urez bafta la vanzare

Patrulei 22-09-10 17:43

Re: VAND JOCURI DE PS3
 
Mersi!
Bump!!!

Patrulei 24-09-10 17:02

Re: VAND JOCURI DE PS3
 
Se poate inchide!Multumesc!


All times are GMT +2. The time now is 15:38.

- Copyright 2026 4Tuning