![]() |
VAND JOCURI DE PS3
Vand diferite jocuri de PS3.Jocurile nu sunt zgariate sau alte defecte...
The Saboteur,NFS Undercovder,NFS Prostreet,LittleBigPlanet,Splinter Cell,Mirror Edge,GTA IV si inca 2 diseara le pun:D Pret:vorbim...id:neverloser31 Stima! Notă moderator: Preţul este obligatoriu! |
Re: VAND JOCURI DE PS3
Brothers in Arms Hell`s Highway,Tom Clancy Hawx,Saints Row.
Pret buc:50ron.Se lasa din pret daca luati mai multe. |
Re: VAND JOCURI DE PS3
ce pret are gta IV?
|
1 Attachment(s)
GTA-50ron.
Ovidiu daca mai iei inca un joc ti le dau in 70ron. |
Re: VAND JOCURI DE PS3
foarte buna oferta ta insa mai am de bagat niste bani in masina:sad:.
iti urez bafta la vanzare |
Re: VAND JOCURI DE PS3
Nu e graba:PMersi!
La mai multe jocuri pretul este negociabil cum ati vazut si mai sus;) |
Re: VAND JOCURI DE PS3
Bump!
|
Re: VAND JOCURI DE PS3
bump!!
|
Re: VAND JOCURI DE PS3
Bump!
|
Re: VAND JOCURI DE PS3
Am revenit. zi-mi si mie jocurile sunt in limba engleza? intreb deoarece observ ca la gta IV scrie ceva in franceza.
As vrea sa imi faci si mie un pret pentru gta IV, the saboteur si mirror's edge. cum se prezinta jocurile? sunt in stare buna? Astept un PM |
Re: VAND JOCURI DE PS3
Jocul este in spaniola mirror edge`s parca in engleza oricum am impresia ca se poate schimba limba....Pretul:120ron
Deocamdata nu sunt in tara vin peste 2 saptamani...ramane sa vb atunci. |
Re: VAND JOCURI DE PS3
Ovidiu te mai intereseaza jocurile?luni pot sa ti le trimit.
|
Re: VAND JOCURI DE PS3
mersi, dar am facut rost de ele.
Iti urez bafta la vanzare |
Re: VAND JOCURI DE PS3
Mersi!
Bump!!! |
Re: VAND JOCURI DE PS3
Se poate inchide!Multumesc!
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:38. |
- Copyright 2026 4Tuning