Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Ne bagam la o noua intalnire 4 tuning Era? (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/206148-bagam-intalnire-4-tuning.html)

Jasu 30-08-10 08:48

Ne bagam la o noua intalnire 4 tuning Era?
 
Evenimente in Iasi daca nu au fost vara asta si a trecut ceva timp de la ultima intalnire 4 tuning de la Carrefour Era, propun sa ne intalnim iarasi. Ca data, ma gandeam la 12 septembrie, in jurul orei 18. Dar ramane de discutat. Sper sa fiti de acord cu ideea mea! Respect ! 8)

wolfdexterus 30-08-10 16:33

Re: Ne bagam la o noua intalnire 4 tuning Era?
 
nu cred ca mai e o idee buna cu ERA....ar trebui in alt loc

Jasu 30-08-10 20:03

Re: Ne bagam la o noua intalnire 4 tuning Era?
 
Ok, eu ziceam ca idee sa ne adunam iarasi :D Propuneti locuri. Eu ma gandesc prin fata la palat, parcare carrefour felicia, parcare iullius mall(in lateral)....sau nah, oriunde altundeva!!

DeMoN94 31-08-10 23:21

jasule :| si crezi ca e bine sa mergem noi asa de nebuni ? sa ne adunam ? crezi ca rezista cnv fara sa scoata fum ?:( Tentatia e mare :)) plm hai sa vedem sa vorbim cu shefu de la era daca ne da voie sa organizam si altele...sau in cug la Providenta....pana mea sa vorbim sa ne lase si pe noi intr'un colt...facem ceva reclame si lasam in partbrize la oameni (daca asa se scrie) cu impartirea pliantelor va ajut eu nui prob ne intalnim la k-max intr'o seara si vb'im pararea mea

app jasule is IS.07.DMN de pe forumu Dro

DeMoN94 02-09-10 17:22

Re: Ne bagam la o noua intalnire 4 tuning Era?
 
da nu mai zice nimeni nimic ?:-/

yulika 03-09-10 10:17

Re: Ne bagam la o noua intalnire 4 tuning Era?
 
1 Attachment(s)
daca e ceva la ERA pot sa aj si eu ... daca nu ..sorry dar ink nu am ITP :D si nici aigurare :D .. akm unde decideti si unde se poate :arrow::arrow::arrow:

DeMoN94 03-09-10 19:28

Re: Ne bagam la o noua intalnire 4 tuning Era?
 
pai cu ce poti sa ne ajuti daca ii sa facem la era ?:-/ jasule lasa'mi un pm cu id tau de mess

tyberyuSS 05-09-10 22:03

Re: Ne bagam la o noua intalnire 4 tuning Era?
 
deci pana la urma unde ramane stabilit? ca acusi e dead-line-ul:>

Florinelu' 07-09-10 00:13

Re: Ne bagam la o noua intalnire 4 tuning Era?
 
Quote:

Originally Posted by tyberyuSS (Post 3636921)
deci pana la urma unde ramane stabilit? ca acusi e dead-line-ul:>

eu unul zic sa ramana era....k e mai mare parcarea...dar ar trebui vorbit cu careva sa ne lase acolo.....

christian222 07-09-10 15:12

Re: Ne bagam la o noua intalnire 4 tuning Era?
 
sal eu sunt nou aici cu toate ca nu sunt chiar nou pe "piata auto " de gen deoarece am detinut ceva masini interesante ideea e ca as veni si eu daca va intalniti mi-ar place sa cunosc pasionati as vrea sa stiu unde si cand ;;;;;merci;;;;

DeMoN94 07-09-10 22:39

Re: Ne bagam la o noua intalnire 4 tuning Era?
 
Quote:

Originally Posted by christian222 (Post 3641072)
sal eu sunt nou aici cu toate ca nu sunt chiar nou pe "piata auto " de gen deoarece am detinut ceva masini interesante ideea e ca as veni si eu daca va intalniti mi-ar place sa cunosc pasionati as vrea sa stiu unde si cand ;;;;;merci;;;;

salut inca nu sa stabilit exact nu sa vorbit pt ca dupa cum se vede cam nimeni nu e interesat :| :-j oricum se va afisa aici daca se va intampla ceva pana atunci pe copou :)

ocaruntu 08-09-10 08:51

Re: Ne bagam la o noua intalnire 4 tuning Era?
 
eu nu stiu cum poti sa vorbesti prostii ...
aproape in fiecare seara se aduna baietii pe copou; daca nu'i cunoasteti vedeti ca este topic de prezentare a membrilor 4t si masinile lor.

chiar crezi ca ne trebuie o intalnire MAAARE si OFICIALA in conditiile in care ne vedem aproape zilnic ? cei care sunteti noi bagati'va in seama ... pana acum toti au supravietuit.

DeMoN94 08-09-10 10:17

Re: Ne bagam la o noua intalnire 4 tuning Era?
 
Quote:

Originally Posted by ocaruntu (Post 3642741)
eu nu stiu cum poti sa vorbesti prostii ...
aproape in fiecare seara se aduna baietii pe copou; daca nu'i cunoasteti vedeti ca este topic de prezentare a membrilor 4t si masinile lor.

chiar crezi ca ne trebuie o intalnire MAAARE si OFICIALA in conditiile in care ne vedem aproape zilnic ? cei care sunteti noi bagati'va in seama ... pana acum toti au supravietuit.

am si eu o intrebare...pe copou se poate face drift ? burn ? dar fara sa vina garda ?

raduku988 08-09-10 10:26

Re: Ne bagam la o noua intalnire 4 tuning Era?
 
Quote:

Originally Posted by DeMoN94 (Post 3642927)
am si eu o intrebare...pe copou se poate face drift ? burn ? dar fara sa vina garda ?

si crezi tu ca la era daca merge cineva deaiurea asa fara sa fie un eveniment oficial cu politie pompieri si salvare prezente face cineva asa ceva ????.... voi vreti o noua intalnire ca aia de tura trecuta cand ne fugarea paza de la carrefour ca nuj cum parcasem masinile .... eu zic nu ms daca e ceva cu adevarat oficial zic si eu sa facem mare tam tam da asa pt o simpla intalnire asta daca vreti cu adevarat sa o faceti stabilito o ora si o data si cine are de venit si e interesant citeste si vine ...cine nu nu ... ca nu sta nimeni ca la scoala sa zica prezent pe forum... sper ca nam deranjat cu postul meu o zi cat mai insorita ...ca siasa toarna cu galeata

Bogdan.IS 08-09-10 11:14

Re: Ne bagam la o noua intalnire 4 tuning Era?
 
intradevar ... daca ne mai vad cei de la ERA fac spume la gura si suna la politie ...


All times are GMT +2. The time now is 07:59.

- Copyright 2024 4Tuning