Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Schimb Rover 75 (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/206040-rover-75-a.html)

sebi_sm 29-08-10 15:18

Rover 75
 
7 Attachment(s)
Schimb Rover 75 din 2001 ,motor 2000 (motor BMW) cu masina de aceasi categorie dar mai spatioasa/voluminoasa.

sebi_sm 29-08-10 16:09

Re: Rover 75
 
Quote:

Originally Posted by sebi_sm (Post 3617894)
Schimb Rover 75 din 2001 ,motor 2000 (motor BMW) cu masina de aceasi categorie dar mai spatioasa/voluminoasa.

Nu ma intereseaza masini supra evaluate.Pretul este de 6200 E ,ptr cei interesati acum i-am pus xenon de 8000 masina arata bine intretinuta nu bate nu troncane.Puteti sa ma contactati la 0744795800

sebi_sm 31-08-10 19:48

Re: Rover 75
 
Valabil..........................

gaby26c 01-09-10 19:55

Re: Rover 75
 
buna si consider-o un up de la mine
spunele despre masina km sunt reali, garantez ptr ei are carte service (2 una de italia si una de romania cu tot ce sa schimbat la ea-disc ambreaj-complet, tampon motor inferior si superior, bratele,bucsi, placute frana,amortizoare-fata spate,dubluclimatronic,pilot automat, ptr cei ce cunosc modelul este cu mahon nu imitatie, interior impecabil,vopsit in 2009 integrala de mine fostul proprietar "nebunii in cap"" masina nu a fost lovita sau altceva (vopsea arsa de soare si mici zgarieturi)anvelope noi,masina vad ca la noul proprietar nu a circulat f mult
este o masina super ok nu este scumpa la intretinere si daca vrei o limuzina la bani putini masina asta este super ok . multa bafta la vanzare si sper sa nu te superi ca am scris eu mai mult despre ea, 4 airbaguri, oglinzi electrice,4 geamuri electrice, inchidere pe telecomanda si daca imi mai scapa mie ceva va scrie sebi

sebi_sm 03-09-10 18:57

Re: Rover 75
 
nu vrea nimeni un schimb?

AdriANNO 04-09-10 07:58

Re: Rover 75
 
La ce bani o evaluezi?

sebi_sm 05-09-10 08:50

Re: Rover 75
 
undeva la 6000 ptr cei interesati dar numai ptr cei interesati serios .....

ionut_cluj 05-09-10 16:41

Re: Rover 75
 
e benzinar?

sebi_sm 06-09-10 19:49

Re: Rover 75
 
nu este benzinr,este pe motorina

cloud206 07-09-10 07:18

Re: Rover 75
 
Te-ar interesa un opel astra h caravan 2004 1.7 ?

sebi_sm 10-09-10 20:54

Re: Rover 75
 
nimeni interesat ?

sebi_sm 16-09-10 21:01

Re: Rover 75
 
uuup valabil inca

sebi_sm 18-09-10 23:16

Re: Rover 75
 
daca cineva este interesat se poate incerca ...........

diesel_criss 19-09-10 09:42

Re: Rover 75
 
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...2-4-negru.html

sebi_sm 19-09-10 14:10

Re: Rover 75
 
Superba masinuta,dar am nevoie de spatiu ,pacat ..............


All times are GMT +2. The time now is 01:56.

- Copyright 2026 4Tuning