![]() |
Cum preiau text
Va rog sa-mi spuneti cum fac si yo sa preiau text scris de cineva si sa-l pun in postu meu ?
Stiu ca se face cu quote din dreptul postului respectivei persoane dar tot nu mere...adica nu-mi apare incadrat in chenaru ala... Ce trb sa fac? Multumesc ! |
numai dupa ce ai dat `Submit` la post o sa iti apara asa
Quote:
|
Daca apesi pe butonul pe care scrie quote, ar trebui sa mearga.
Daca totusi nu merge, copiezi ce-a scris respectivul, pe care vrei sa-l citezi, apoi, sus, pe bara de butoane, ai butonul Quote. Apesi pe el, dai paste la scris, si apesi inca odata pe buton. Sper sa fi fost destul de clar :wink: |
foloseste tag-urile quote:
Code:
[quote]text de incadrat[/quote]Quote:
|
Quote:
|
nu mere :cry: :cry:
ceva nu e bine..dar ce ? |
daca scrii cum ti-am zis eu cu quote si apoi /quote (dar fiecare din ele intre paranteze drepte) nu are cum sa nu-ti mearga....
copiaza exact ce am scris eu ca cod si o sa vezi ca merge!!! inainte de post poti sa-i da cu preview sa vezi cum arata.... |
hai ca o sa mai incerc..nu-mi pre` iesi in m masii.
merci orcum ! |
Quote:
Am incercat tot ce mi-ati spus voi si degeaba. |
Re:
Quote:
|
Sigur nu ai selectat casutza <Disable BBCode in this post > ? :?: (se afla sub caseta in care scrii mesajul)
|
Quote:
|
Dap !!!! Yeeeeeeeeee...asta era,trb deselectat \"disable BBC...\"
Multumesc mult baietzi si mai ales lu' RoSonic.Respect! |
Re: Cum preiau text
Quote:
PS:doar incerc sa vad daca merge...se poate sterge postu |
| All times are GMT +2. The time now is 02:35. |
- Copyright 2026 4Tuning