Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   vand 1100 (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/205756-vand-1100-a.html)

mad_mario 27-08-10 13:40

vand 1100
 
vand 1100 -sariti cu oferte!!! codat pe vdf!! costa 10 lei decodatu bateria tine 7 zile !!
telefon:0769156878

Notă moderator:
Preţul este obligatoriu!

mad_mario 29-08-10 18:05

Re: vand 1100
 
up 50 lei fix

pwr_bz 30-08-10 06:53

Re: vand 1100
 
Tragei o poza.
Sa vedem marfa.
Calitatea cum arata.

mad_mario 02-09-10 13:02

Re: vand 1100
 
e un 1100 simplu 2-3 zgarieturi mici functioneaza o sa-i fac si poze dak e cineva interesat sa-l cumpere cu adevarat!!

mad_mario 04-09-10 12:58

Re: vand 1100
 
up up up

mad_mario 06-09-10 12:03

Re: vand 1100
 
vandut!!


All times are GMT +2. The time now is 14:35.

- Copyright 2026 4Tuning