Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   Romani jefuiti in Bulgaria - Logan spart in 3 secunde cu familia in el! (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/205700-romani-jefuiti-bulgaria-logan-spart-3-secunde-familia.html)

Hondarul 27-08-10 08:42

Romani jefuiti in Bulgaria - Logan spart in 3 secunde cu familia in el!
 
E clar ca vecinii nostri Bulgari sunt ceva mai rau ca noi. Un exemplu ar fi acest film in care se vede indemanarea hotilor bulgari. Acestia sparg un Logan MCV in care este o familie de romani si fug cu un BMW pisicuta. Totul se petrece in 3 secunde si romanul, ca de obicei, ramane cu buza umflata...


<embed src="http://www.4tuning.tv/embedded/0hRL371XZaC" allowfullscreen="true" allowscriptaccess="always" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash" width="450" height="366"> Romani jefuiti in Bulgaria
Filmele din 4TuningTV doar pe 4Tuning.ro

Claw166 27-08-10 08:52

Re: Romani jefuiti in Bulgaria - Logan spart in 3 secunde cu familia in el!
 
aici s`a vazut experienta omului ... bine lucrat ! :lol::lol:

oricum , m`a lasat masca :o

julaikos 27-08-10 09:52

Re: Romani jefuiti in Bulgaria - Logan spart in 3 secunde cu familia in el!
 
vai sa-mi trag doua palme...ce rapid a lucrat :shock: e clar ca nu trebuie lasat nimic la vedere nici cand esti in masina :lol:

andi_cimpean 27-08-10 12:00

Re: Romani jefuiti in Bulgaria - Logan spart in 3 secunde cu familia in el!
 
Fapta ca fapta, dar este criminal momentul de după!

Oare ce voia să facă romānaşul nostru?
Să fugă după el?
Şi pentru asta trebuia să stea să īşi pună centura nu? :lol:...

FIGHET 28-08-10 10:37

Re: Romani jefuiti in Bulgaria - Logan spart in 3 secunde cu familia in el!
 
Quote:

Originally Posted by andi_cimpean (Post 3613694)
Fapta ca fapta, dar este criminal momentul de după!

Oare ce voia să facă romānaşul nostru?
Să fugă după el?
Şi pentru asta trebuia să stea să īşi pună centura nu? :lol:...

ce aiurea esti in declarati sunt curios daca tu ai fi in locul lor cum ai fi reactionat ?
poate oamenii dormeau si asta cu siguranta asa se intampla pt ca alfel nu vad cum se plimba omu pe linga masina
nai vrea sa fi in locul lor s a te vedem cu reactionezi dupa ce te trezesti din somn....
bafta


All times are GMT +2. The time now is 04:48.

- Copyright 2026 4Tuning