Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Brasov (https://forum.4tuning.ro/50-brasov.html)
-   -   Plecare linii TG Secuiesc 29! (https://forum.4tuning.ro/50-brasov/204838-plecare-linii-tg-secuiesc-29-a.html)

alex racer 21-08-10 15:40

Plecare linii TG Secuiesc 29!
 
se anunta ceva plecare in grup din bv?

alex racer 21-08-10 15:53

Re: plecare tg secuiesc 29 la linii
 
imi cer scz ca am pus threadul asta de 2 ori rog un moderator sa stearga scz inca o data

Robert Coca 26-08-10 12:37

Re: plecare tg secuiesc 29 la linii
 
Pe la cat pleaca gasca mare? 10.00 - 10.30 la Petrom e ok?

pebbles 26-08-10 15:45

Re: plecare tg secuiesc 29 la linii
 
da:D:D

coman razvan 26-08-10 15:57

Re: plecare tg secuiesc 29 la linii
 
Noi (Yackone, Tuner, eu) plecam de maine ... ne vedem duminica acolo! :hug:

Robert Coca 26-08-10 16:22

Re: plecare tg secuiesc 29 la linii
 
Bafta la premii cat mai multe!

450yfz 26-08-10 19:41

Re: plecare tg secuiesc 29 la linii
 
Quote:

Originally Posted by coman razvan (Post 3611803)
Noi (Yackone, Tuner, eu) plecam de maine ... ne vedem duminica acolo! :hug:

tuner s-a tras pe cur si eram si eu care merg tot de maine vreau best engine!!!

coman razvan 26-08-10 21:35

Re: plecare tg secuiesc 29 la linii
 
Quote:

Originally Posted by Robert Coca (Post 3611857)
Bafta la premii cat mai multe!

Sa fie!
Quote:

Originally Posted by 450yfz (Post 3612240)
tuner s-a tras pe cur si eram si eu care merg tot de maine vreau best engine!!!

La cat vrei sa plecam maine?
p.s. Scuze, de tine am uitat! :lol::lol::lol:

Bigu 26-08-10 21:51

Re: plecare tg secuiesc 29 la linii
 
sa aveti parte de distractie!!!

450yfz 27-08-10 09:17

Re: plecare tg secuiesc 29 la linii
 
Quote:

Originally Posted by coman razvan (Post 3612561)
Sa fie!

La cat vrei sa plecam maine?
p.s. Scuze, de tine am uitat! :lol::lol::lol:

6jum sa se mai racoreasca e ok....si la 6 jum ne vedem la vulcanizare la harman

Robert Coca 28-08-10 08:19

Re: plecare tg secuiesc 29 la linii
 
Atentie mare pentru aia care se dau pentru ca la ora 11 se inchid inscrierile. Deci varianta cu 10-10.30 nu e buna pentru cei inscrisi.

Mai vine cineva la ora 10.30 la Petrom dintre cei care nu se dau?

dexter_20 28-08-10 12:19

Re: plecare tg secuiesc 29 la linii
 
deci eu trebuie sa plec mai devreme...bine ca stiu/


All times are GMT +2. The time now is 09:57.

- Copyright 2026 4Tuning