![]() |
Plecare linii TG Secuiesc 29!
se anunta ceva plecare in grup din bv?
|
Re: plecare tg secuiesc 29 la linii
imi cer scz ca am pus threadul asta de 2 ori rog un moderator sa stearga scz inca o data
|
Re: plecare tg secuiesc 29 la linii
Pe la cat pleaca gasca mare? 10.00 - 10.30 la Petrom e ok?
|
Re: plecare tg secuiesc 29 la linii
da:D:D
|
Re: plecare tg secuiesc 29 la linii
Noi (Yackone, Tuner, eu) plecam de maine ... ne vedem duminica acolo! :hug:
|
Re: plecare tg secuiesc 29 la linii
Bafta la premii cat mai multe!
|
Re: plecare tg secuiesc 29 la linii
Quote:
|
Re: plecare tg secuiesc 29 la linii
Quote:
Quote:
p.s. Scuze, de tine am uitat! :lol::lol::lol: |
Re: plecare tg secuiesc 29 la linii
sa aveti parte de distractie!!!
|
Re: plecare tg secuiesc 29 la linii
Quote:
|
Re: plecare tg secuiesc 29 la linii
Atentie mare pentru aia care se dau pentru ca la ora 11 se inchid inscrierile. Deci varianta cu 10-10.30 nu e buna pentru cei inscrisi.
Mai vine cineva la ora 10.30 la Petrom dintre cei care nu se dau? |
Re: plecare tg secuiesc 29 la linii
deci eu trebuie sa plec mai devreme...bine ca stiu/
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:57. |
- Copyright 2026 4Tuning