Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   Vand jante (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/204335-vand-jante.html)

bogdanelmv 18-08-10 09:57

Vand jante
 
1 Attachment(s)
vand jante aulett pe 14", 4x100, 2 cauciucuri care mai merg un sezon
Pret 200 euro negociabil !

urgent !

andare 18-08-10 11:27

Re: Vand jante
 
1 Attachment(s)
un schimb cu jante pe 15 4x100 cu anvelope f bune te-ar interesa?

bogdanelmv 18-08-10 11:58

Re: Vand jante
 
Salut. nu am ce sa fac cu jante pe dimensiunile acestea. Schimb cu scuter sau atv ! Bafta la vanzare !


All times are GMT +2. The time now is 08:22.

- Copyright 2026 4Tuning