![]() |
Lamurire
Un prieten de a meu are un Vw Golf 4 Avant , 1.9 TDi , in jur de 101 cp , si omu zicea ca si-a pus chip tuning , si cica are acuma 150 cp , e posibil ? sa scoti asa mult ?:oops:
|
Re: Lamurire
Dupa resoftare are cam in jur de 130 de cai,150 nu are sigur.
|
Re: Lamurire
Aha , si eu vedeam la altii tot pe forum care puneam chip , si dadeau 15 - 20 -30 de cai poate maxim :???: , deci lu asta ii place sa minta :D
Mersi de raspuns |
| All times are GMT +2. The time now is 11:56. |
- Copyright 2026 4Tuning