Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   Lamurire (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/204179-lamurire.html)

sRn- 17-08-10 12:08

Lamurire
 
Un prieten de a meu are un Vw Golf 4 Avant , 1.9 TDi , in jur de 101 cp , si omu zicea ca si-a pus chip tuning , si cica are acuma 150 cp , e posibil ? sa scoti asa mult ?:oops:

Slid3r 17-08-10 14:08

Re: Lamurire
 
Dupa resoftare are cam in jur de 130 de cai,150 nu are sigur.

sRn- 17-08-10 17:11

Re: Lamurire
 
Aha , si eu vedeam la altii tot pe forum care puneam chip , si dadeau 15 - 20 -30 de cai poate maxim :???: , deci lu asta ii place sa minta :D
Mersi de raspuns


All times are GMT +2. The time now is 11:56.

- Copyright 2026 4Tuning