Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bacau (https://forum.4tuning.ro/80-bacau.html)
-   -   Poze De La Tuning&stereo Ungaria (https://forum.4tuning.ro/80-bacau/20417-poze-tuning-and-stereo-ungaria.html)

BH-15-RIC 13-07-06 22:20

Poze De La Tuning&stereo Ungaria
 
POZE si impresii din UNGARIA puteti vedea aici :https://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=20405
Eu zic ca meritat pe deplin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bc_04_aju 14-07-06 09:06

Re: Poze De La Tuning&stereo Ungaria
 
ba ce poze tarii shou nu gluma

aleks 14-07-06 16:03

Re: Poze De La Tuning&stereo Ungaria
 
m-am imbolnavit de nervi ce am vazut acolo... :(

Zerofast 14-07-06 16:48

Re: Poze De La Tuning&stereo Ungaria
 
very very very nice..............

BH-15-RIC 14-07-06 21:58

Re: Poze De La Tuning&stereo Ungaria
 
Din pacate in poze e una dar live e altceva .....:rolleyes2 .............am sa incerc sa mai pun caci mai am dar e greu sa legi din cele vreo 400 de poze , si as fi vrut sa fac mii ca as fi avut ce !


All times are GMT +2. The time now is 23:06.

- Copyright 2026 4Tuning