![]() |
Poze De La Tuning&stereo Ungaria
POZE si impresii din UNGARIA puteti vedea aici :https://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=20405
Eu zic ca meritat pe deplin !!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
Re: Poze De La Tuning&stereo Ungaria
ba ce poze tarii shou nu gluma
|
Re: Poze De La Tuning&stereo Ungaria
m-am imbolnavit de nervi ce am vazut acolo... :(
|
Re: Poze De La Tuning&stereo Ungaria
very very very nice..............
|
Re: Poze De La Tuning&stereo Ungaria
Din pacate in poze e una dar live e altceva .....:rolleyes2 .............am sa incerc sa mai pun caci mai am dar e greu sa legi din cele vreo 400 de poze , si as fi vrut sa fac mii ca as fi avut ce !
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:06. |
- Copyright 2026 4Tuning