![]() |
Se vinde Nokia 6220 clasic
Nokia 6220 classic ... in stare foarte buna (tinut in husa all the time!) ...
Se vinde tot pachetul - 1 card de 1 GB - casti - alimentator - cablul usb - cutie cu toate accesorile cu care a venit ... - soft Garmin Mobile XT instalat! Bateria tine 4-5 zile cu convorbiri "normale" ... Specificatii detaliate : http://www.gsmarena.com/nokia_6220_classic-2256.php Telefonul are aproape 2 ani. A fost achizitionat de la Germanos la abonament cu pretul de 850 ron acum 2 ani ... Motivul vanzarii este prelungire de abonament si vreau sa-mi alt telefon Pretul este de 500 ron Pentru info si lamuriri folositi Pm sau topicul ! Fotografii ii voi face dar momentan nu am aparat foto cu ce sa`l imortalizez ... Anuntul se refera la membrii din Zona Hunedoara sau daca sunteti dispusi la deplasari! Nu trimit in tara ! ... Notă moderator: Respectă Regulamentul şi nu mai da up înainte de 48 de ore/ 2 zile! |
Re: Se vinde Nokia 6220 clasic
UP - multumesc pt. atentionare !
|
Re: Se vinde Nokia 6220 clasic
UP !!!
|
Re: Se vinde Nokia 6220 clasic
UP !!!
|
Re: Se vinde Nokia 6220 clasic
UP!!!
|
Re: Se vinde Nokia 6220 clasic
1 Attachment(s)
UP!!! ... fotografie reala ...
|
Re: Se vinde Nokia 6220 clasic
skimbi cu un D780 dual sim?
|
Re: Se vinde Nokia 6220 clasic
Quote:
|
Re: Se vinde Nokia 6220 clasic
Pretul scade la 450 RON
|
Re: Se vinde Nokia 6220 clasic
6120 clasic la schimb si ceva dif nu te intereseaza?
eu il am de nou,telu are cam 1an si ceva toate accesoriile,cutie,cd,card..etc telefonul in stare buna,mici semne de uzura mrs |
Re: Se vinde Nokia 6220 clasic
2 Attachment(s)
vreau sa-l vand .. fara schimburi ... multumesc oricum ... pana una alta fotografii reale ...
|
Re: Se vinde Nokia 6220 clasic
Pretul scade la 450 RON !
|
Re: Se vinde Nokia 6220 clasic
UP ! ...
|
Re: Se vinde Nokia 6220 clasic
UP ! ...
|
Re: Se vinde Nokia 6220 clasic
Rog un moderator sa inchida topicul ... Multumesc !
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:19. |
- Copyright 2026 4Tuning