![]() |
bmw e30
Va salut,
Am un prieten care isi vinde BMW-ul E30 318i din 84 cu motor M10 (daca tin minte bine) si m-ar interesa pe mine dar cum nu ma pricep deloc la BMW-uri (am avut numai dacii..) am ceva nelamuriri. Am un Logan pentru servici deci nu planuiesc sa-l alerg zilnic. In primul rand daca se gasesc piese pentru el si la ce preturi? Deja din ce m-am uitat are pragurile ruginite, ceva probleme la maneta de viteze (trebuie impinsa maneta pana se deplaseaza consola ca sa intre 1 si 2) si pierde ceva apa (completare la 2-3luni)... Bineinteles si intrebarea cea mai importanta este cat ar merita sa dau pe ea? (Masina este inmatriculata RO si are 125000 mile la bord) |
| All times are GMT +2. The time now is 04:07. |
- Copyright 2026 4Tuning