Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Styling by request - Idei de tuning pt masina ta (https://forum.4tuning.ro/103-styling-by-request-idei-tuning-pt-masina-ta.html)
-   -   Bonnet vents ,rog ajutor virtual (https://forum.4tuning.ro/103-styling-by-request-idei-tuning-pt-masina-ta/203374-bonnet-vents-rog-ajutor-virtual.html)

lascarica 12-08-10 03:08

Bonnet vents ,rog ajutor virtual
 
3 Attachment(s)
As vrea sa vad cum arata cu aerisiri facute direct in tabla,fara adaugire de grila plastica. Ceva in genul deschiderilor exterioare ale branhiilor de rechin. Spre parbriz orientate (sa "scoata" spre spatele masinii). Zonele unde ranforsarea capotei permite prelucrarea,sunt cele aproximate de mine cu alb.
Multumesc cui are timp si dispozitie.

lascarica 27-10-10 23:32

Re: Bonnet vents ,rog ajutor virtual
 
1 Attachment(s)
Multumesc frumos pentru ajutor si atentie,sunteti niste dulci....las'ca l-am facut eu in 5min cu flexu' ...

turb0 28-10-10 21:46

Re: Bonnet vents ,rog ajutor virtual
 
Se vede :lol:

lascarica 29-10-10 02:03

Re: Bonnet vents ,rog ajutor virtual
 
Quote:

Originally Posted by turb0 (Post 3765903)
Se vede :lol:

Ma indoiesc ca se vede ca nu-i deloc stralucit ca design in poza aia,insa nu ma interesa oricum sa vad cum arata cu el acolo,nu facut de basini pt prezentat in vreun show sa dea vreo proasta pe spate sau vreun puradel student retardat manelist shaormist si romano-american care stie ca masinile "sport" trebuie sa aiba "KIT" cu nume sonor si eleron frumos si castroane de jante(pardon,"jenti":lol:),ci DOAR sa fie eficient pt scopul in care l-am gandit;).

julaikos 30-10-10 12:40

Re: Bonnet vents ,rog ajutor virtual
 
eu l-am vazut si arata bine,e mai putin practic doar cand ploua :D

lascarica 30-10-10 16:21

Re: Bonnet vents ,rog ajutor virtual
 
Merci pt aprecieri julaikos :lol:, cand ploua si sunt in mers,nu-s probleme (am experimentat la tg secuiesc...daca ai fost,stii ca la dus ,intre sinaia si azuga a plouat aproape torential:D) iar cand sta parcata,pun o che'ste sub branhie:D ....la tg secuiesc, ches'tea de pus sub gaurici, a consumat-o gaju la start incercand sa protejeze laptopul cu ea:lol:

julaikos 30-10-10 16:39

Re: Bonnet vents ,rog ajutor virtual
 
dap,am fost acolo tocmai de aia spun ca pe ploaie trebuie ce sub ea :d

T@zMania 31-10-10 21:04

Re: Bonnet vents ,rog ajutor virtual
 
Quote:

Originally Posted by julaikos (Post 3770128)
dap,am fost acolo tocmai de aia spun ca pe ploaie trebuie ce sub ea :d

ai soft?vrei soft?:):):):):):)
asta apropo de tg secuiesc,doamne cat am mai ras!!!!!

julaikos 31-10-10 21:09

Re: Bonnet vents ,rog ajutor virtual
 
din nefericire taz nu prea e nevoie de soft...ca si lascarica face chiptuning in timp real cu surubelnita si NASafr :lol:

T@zMania 31-10-10 21:24

Re: Bonnet vents ,rog ajutor virtual
 
Quote:

Originally Posted by julaikos (Post 3773546)
din nefericire taz nu prea e nevoie de soft...ca si lascarica face chiptuning in timp real cu surubelnita si NASafr :lol:

vad ca se poarte stilul asta de soft ;)
se va lansa o noua moda,la dracu cu laptopul!!!;)


All times are GMT +2. The time now is 11:11.

- Copyright 2024 4Tuning