![]() |
vand semicursiera
<:lol: vand semicursiera la un pret foarte avantajos. este in perfecta stare de functionare si la un pret foare bun>
|
Re: vand semicursiera
Zi pretul si baga o poza sa ne edificam si noi.
|
Re: vand semicursiera
o dau la 2 milioane . anuntul este inca valabil
|
Re: vand semicursiera
Ma intereseaza marca si modelul poate,in functie de caz,cu ce-i echipata.
Eventual pune o poza facuta cu aparat foto, NU cu telefonul,daca poti,te rog. Merci frumos. PS: Numai daca esti in Bucuresti. |
| All times are GMT +2. The time now is 09:56. |
- Copyright 2026 4Tuning