Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   vand semicursiera (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/20311-vand-semicursiera.html)

dey4 12-07-06 13:46

vand semicursiera
 
<:lol: vand semicursiera la un pret foarte avantajos. este in perfecta stare de functionare si la un pret foare bun>

neXus 13-07-06 13:03

Re: vand semicursiera
 
Zi pretul si baga o poza sa ne edificam si noi.

dey4 14-07-06 16:08

Re: vand semicursiera
 
o dau la 2 milioane . anuntul este inca valabil

lascarica 31-07-06 11:02

Re: vand semicursiera
 
Ma intereseaza marca si modelul poate,in functie de caz,cu ce-i echipata.
Eventual pune o poza facuta cu aparat foto, NU cu telefonul,daca poti,te rog.
Merci frumos.
PS: Numai daca esti in Bucuresti.


All times are GMT +2. The time now is 09:56.

- Copyright 2026 4Tuning