Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Hai sa ne ajutam...sau nu! (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/20306-hai-ajutam.html)

semjke 23-07-09 21:44

Re: Hai sa ne ajutam...sau nu!
 
Quote:

Originally Posted by quick_5hifter (Post 2508444)
Scuze ca ma bag, dar aia de la bazar sunt niste hoti si toata lumea o stie. Cand nu au service-ul full, trag de timp..

Sunt total de acord cu tine! I-am recomandat doar pentru ideea de diagnosticare.. ultima data am avut si eu o problema, am apelat la ei si m-au dezamagit..

tzunny 24-07-09 12:04

Re: Hai sa ne ajutam...sau nu!
 
Gata, stiu unde. Mersi mult baieti pt sfaturi si pt promptitudine!

zezus 24-07-09 19:25

Re: Hai sa ne ajutam...sau nu!
 
am rezolvat treaba cu parbrizu..am gasit pe str bucuresti la niste baieti la 4 mil...fac treaba buna...da mai am o intrebare vreau sa imi pun xenon pe faza scurta faza lunga si proiector...proietcru il am separat nu in far...ce imi recomandati..vreau ceva puternic si nu f scump...multumesc mult

sal..vreau sa imi pun xenon pe faza scurta , faza lunga si proiector...da vreau ceva puternic...cine imi recomanda ceva bun si nu f scump...multumesc mult


foloseste functia "edit"

D_M_X 24-07-09 23:03

Re: Hai sa ne ajutam...sau nu!
 
ce masina ai si daca vrei maine suna-ma 0755 058 112

tzunny 26-07-09 09:41

Re: Hai sa ne ajutam...sau nu!
 
Am o intrebare putin off-topic: unde gasesc o bijuterie mai profesionista, dar sa nu imi ia pielea de pe mine?
Am de modificat (micsorat) un inel, si este mai dificil fiindca exista riscul sa sara pietrele.

tzunny 26-07-09 09:51

Re: Hai sa ne ajutam...sau nu!
 
Am o intrebare putin off-topic: unde gasesc o bijuterie mai profesionista, dar sa nu imi ia pielea de pe mine?
Am de modificat (micsorat) un inel si este mai dificil fiindca exista riscul sa sara pietrele.

CoCaine 28-07-09 23:12

Re: Hai sa ne ajutam...sau nu!
 
Salut!
Am de luat pe platforma o masina din Navodari,sa o duc la Bucuresti.
As dispune de platforma dar nu am prieteni cu masina cu carlig in Constanta,de unde pot lua platforma.
Ma poate ajuta cineva?
Ofer 250 RON celui care ma poate ajuta cu tractarea asta.Constanta-Navodari-Bucuresti si apoi cu platforma goala inapoi la Constanta.
Sau poate aveti pe cineva care se ocupa cu asa ceva?
Cel mai bun pret de tractari auto l-am gasit in Bucuresti cu 1,25 ron/km,adica ~600 RON.

Multumesc anticipat,
CoCaine.

semjke 29-07-09 00:08

Re: Hai sa ne ajutam...sau nu!
 
Stie cineva prin oras unde pot gasi un electroventilator pentru racire a radiatorului ? (poate fi si la mana a2a) eu il adaptez pe un atv, de loc sa zicem ca dispun cel original era de 15 cm diametru, am incercat cu un model vechi de la o dacie de 28cm diametru insa nu am fost atent si l-am facut bucati :rolleyes2.. o indrumare, un centru de dezmembrari sau o idee, ar fi binevenita, multumesc anticipat de ajutor. :)

CT18NRG 29-07-09 00:15

Re: Hai sa ne ajutam...sau nu!
 
am mai discutat despre centrele de dezmembrari acum cateva saptamani :) ramasesera in picioare : techirghiol ( desi de cate ori am trecut pe acolo era inchis , tre sa dai telefon ... sa mai faci un drum / sau cel putin asa mi s`a intamplat mie ) si mai e unul cum iesi din lumina spre navodari , faci dreapta pe un drum de pamant ... au cate ceva si pe acolo

CT18NRG 29-07-09 15:48

Re: Hai sa ne ajutam...sau nu!
 
daca auziti de o vreo dauna totala la un gti 5 sau r32 :D vreau si eu volanul :D dati si mie un semn ;;)

ct_23_msg_1 29-07-09 22:10

Re: Hai sa ne ajutam...sau nu!
 
Quote:

Originally Posted by CoCaine (Post 2519048)
Salut!
Am de luat pe platforma o masina din Navodari,sa o duc la Bucuresti.
As dispune de platforma dar nu am prieteni cu masina cu carlig in Constanta,de unde pot lua platforma.
Ma poate ajuta cineva?
Ofer 250 RON celui care ma poate ajuta cu tractarea asta.Constanta-Navodari-Bucuresti si apoi cu platforma goala inapoi la Constanta.
Sau poate aveti pe cineva care se ocupa cu asa ceva?
Cel mai bun pret de tractari auto l-am gasit in Bucuresti cu 1,25 ron/km,adica ~600 RON.

Multumesc anticipat,
CoCaine.

salut. am un var care se mai ocupa cu tractatri 0745084435 0724532337

CT-89-POT 30-07-09 00:12

Re: Hai sa ne ajutam...sau nu!
 
Quote:

Originally Posted by CT18NRG (Post 2520582)
daca auziti de o vreo dauna totala la un gti 5 sau r32 :D vreau si eu volanul :D dati si mie un semn ;;)

vrei tu multe :)) hai cu golfu odata :d :X

c0a 30-07-09 01:40

Re: Hai sa ne ajutam...sau nu!
 
nrg , ai scos golfu pe strazi? :)

CT18NRG 30-07-09 13:02

Re: Hai sa ne ajutam...sau nu!
 
din pacate nu . cam pe 20 august e gata vopsitoria , apoi il bag la foliat si la montat ledurile si cam asta a fost. maxim 1 septembrie e gata cu totul masina ... in caz ca nu apare doamne fereste altceva... :D

c0a 30-07-09 13:15

Re: Hai sa ne ajutam...sau nu!
 
a , ok

succes cu proiectu atunci. poate ne vedem la o sesiune foto cand e gata


All times are GMT +2. The time now is 22:16.

- Copyright 2024 4Tuning