![]() |
cumpar 2 aripi e30
cumpar doua aripi e30 fata in stare cat mai buna si negre ar fi de preferat
imi trebuie modelul fara semnalizare si se vor monta pe un urs fabricatie dupa 87' coupe! sau schimb cu doua arcuri spate rosii astept ofertele voastre;) |
Re: cumpar 2 aripi e30
rog un moderator sa stearga unul din anuntul 'cumpar 2 aripi e30'
imi cer scuze de greseala |
Re: cumpar 2 aripi e30
chiar numai dezmembreaza nimeni e30 cu aripile bune?:sad:
|
Re: cumpar 2 aripi e30
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: cumpar 2 aripi e30
Quote:
-BORD (coaja)= 50 -butoane bord, cu rama 40 -ansamblu AEROTERMA= 50 -SERVO frana= 50 -OGLINDA electrica dreapta +buton+sticla verzuie= 50 -2 FARURI lunga+bec impecabile <'87= 60 amandoua -STOP dreapta lat +becuri perfect '90= 60 -suport motor 10 -2CAPOTA spate 70 amandoua -planetara+flansa roata fara joc) 40lei -ferodo ambele parti spate cu suporti 80% uzura 40lei tot -bara TORSIUNE fata 10lei -2 bucsi bara torsiune noi 20 amandoua -consola centrala cu scrumiera 30lei -2 motorase stergatoare cu suporti 60lei amandoua -set YALE CONTACT+USI(stanga,dreapta) 50lei -2 CEASURI BORD 4 cilindri benzina si diesel cu turometre 60lei amandoua -INSTALATIE ELECTRICA completa 1,8 30lei -CHECK CONTROL 20lei -SERVOFRANA cu piston 30lei -CILINDRU AMBREIAJ PEDALA 30lei -CARDAN complet cu 2 flanse cu RULMENT 60lei -2 LUNETE CU DEZABURIRE 50lei amandoua -volan 4 spite original 30 ron -1 caseta directie mecanica 75 ron -1 scaun urs coupe 50 ron -cutie g-trag pt 2.3i impreuna cu senzori 150RON -protectii aripi interior fata +scut frontal motor 50 -1 aripa fata dreapta noua 80 -2 radiatoare interior + 1 regulator temperatura 80 -suport bucsi telescop fata d+s cu rulment 40 amandoua -5 relee 10 -2 manete semnalizare +maneta stergator 60 toate -1 termostat pt 1,8 20 -frana de mana 20 -centuri de siguranta cu panou s+d 30 amandoua - cablu acceleratie 10 -cablu+maner deschidere capota 10 - ochelar stanga+nas 30 -rezervor+indicator plutitor 30 -panou difuzor fata d+s 10amandoua -telescop capota 5 -plastice de langa volan10 |
Re: cumpar 2 aripi e30
lasa-mi un nr de tel k mai am nevoie si de alte piese;)
|
Re: cumpar 2 aripi e30
up astept oferte
|
Re: cumpar 2 aripi e30
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:06. |
- Copyright 2026 4Tuning