![]() |
Alpine IDA-X311 - are cineva?
Salut
Vreau sa-mi cumpar hu-ul din titlu si ma intereseaza cum se comporta cu un drive pe usb, vreau sa-l folosesc cu un hard disk extern de 120gb. Toate review-urile ce le gasesc sunt despre conectarea cu ipod/iphone (de care nu am si nu ma intereseaza sa-mi cumpar). Deci, daca are cineva vreun hu Alpine din seria IDA il rog sa-mi spuna cum se cumporta cu mp3-uri de pe vreun drive extern. Merci! |
Re: Alpine IDA-X311 - are cineva?
Cum adica cum se comporta?
Daca te referi la gropi, n-ai treaba... Pe scurt, se comporta normal, fara probleme. |
Re: Alpine IDA-X311 - are cineva?
nu la gropi ma refer, la cum indexeaza muzica, daca n-are probleme daca sunt multe foldere/fisiere, daca e user friendly la navigarea prin structura de foldere, daca stie naviga in functie de tagurile din fisiere...
si nu in ultimul rand daca are destul curent pentru un hdd extern de 2.5 :) |
Re: Alpine IDA-X311 - are cineva?
Am cautat si eu informatii despre playerul respectiv...
Am gasit un forum unde se discuta cam ce te intereseaza pe tine http://www.s2ki.com/forums/index.php...ic=764770&st=0 Se pare ca are probleme cu hardurile mai mari...:rolleyes2 |
Re: Alpine IDA-X311 - are cineva?
bune informatii pe-acolo, merci!
in cazul asta renunt la alpine, ma gandesc la un Pioneer DEH-P7000UB tu ai gasit si alte modele ce-si fac treaba bine cu drive-uri pe usb? |
Re: Alpine IDA-X311 - are cineva?
Deocamdata nu am gasit nimic ce sa ma multumeasca la pretul asta:rolleyes2
Ma tot gandesc la Clarion CZ309E... |
Re: Alpine IDA-X311 - are cineva?
Am luat pana la urma Pioneer DEH-P7000UB, un stick de 8gb plin de muzica il indexeaza f rapid si merge perfect, navigare si play dupa structura de fisiere, nu dupa tag-uri.
Am legat si un hdd de 120 giga la el, urmeaza sa-l umplu de muzica sa vad cum se comporta cu el, dar din ce am mai citit pe forumuri n-o sa fie probleme :-) |
| All times are GMT +2. The time now is 11:20. |
- Copyright 2026 4Tuning