![]() |
Vand ats 15
4 Attachment(s)
Replica dupa ATS ,stare f buna 7j r15 et 24 ,pret 200e.
|
Re: Vand ats 15
up......
|
Re: Vand ats 15
upppp...
|
Re: Vand ats 15
700 RON pot sa-ti ofer pe ele!!! astept raspuns de la tine!
|
Re: Vand ats 15
Mai insista putin la pret si poate le dau la 7500:D
|
Re: Vand ats 15
1 Attachment(s)
sal nu vrei schimb cu jante pe 15 dbv
|
Re: Vand ats 15
giany - o sa-ti ofer 700 ron atata am - dar dupa ce-o sa le vand pe ale mele! sau daca esti interesat de jantele mele uite aicea anunt cu ele
https://forum.4tuning.ro/459-jante-an...-15-4x100.html |
Re: Vand ats 15
Da mai de graba mar interesa un shimb ,poate astea ale tale intra la mine ,ale mele nu mai intra de frane ,de aia le si dau.
|
Re: Vand ats 15
ok facem si schimb si fiindca ale mele au et35 si ale tale et 25 iti ofer 100 de lei diferenta de la mine adica 25 ron la fiecare janta diferenta de ET! iti convine?
|
Re: Vand ats 15
te intereseaza schimb cu astea : https://forum.4tuning.ro/501-anunturi...5-50-15-a.html
|
Re: Vand ats 15
OK ALEJANDRO facem sa fie bine ....uite nr meu si vb la tel ....0720397694.
|
Re: Vand ats 15
OK! Jantele au ajuns la mine intr-un hal fara de hal - 2 erau strambe rau - pacat ca n-am apucat sa le pozez inainte sa le duc la indreptat! Vorba era ca tu suporti 50 de lei (indreptatu unei jante) si eu indrept cealalta janta! Asta in conditiile in care eu ti-am dat 4 jante in stare tehnica buna - exceptand juliturile mici care le aveau 2 dintre roti! Ce sa zic - imi pare rau ca am facut tranzactia! La telefon te laudai ca sunt toate 4 in stare buna ca ai alergat cu ele doar pe circuit si chestii de genu!
Cand schimbu s-a facut tu ai uitat sa-i zici prietenului tau sa imi dea si inelele de centrare a trebuit sa astept inca o saptamana si jumatate pana sa gasesti tu o modalitate sa mi-i le trimiti! |
| All times are GMT +2. The time now is 20:59. |
- Copyright 2026 4Tuning