Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Opel (https://forum.4tuning.ro/116-masina-mea-opel.html)
-   -   Maşina mea: Opel Astra F - MHN (https://forum.4tuning.ro/116-masina-mea-opel/201652-masina-mea-opel-astra-mhn.html)

CocoT 28 11-09-10 19:02

Re: Maşina mea: Opel Astra F - MHN
 
Frumoasa! Semnalele le lasi albe?

vipermihai 11-09-10 19:15

Re: Maşina mea: Opel Astra F - MHN
 
Quote:

Originally Posted by B 88 URS (Post 3651327)
Bun bun, nu te-ai putut abtine, hai ca mai adaug de la tine 1/2 poze :rolleyes2 8)

hai ca imi place ce vad ,esti pe drumu cel bun !!!
intrebare : fatza vad ca e destul de jos si imi place la nebunie cum da asa ,cu spatele ce facem ,e prea cocotat sau sa fie din cauza talonului mare la cauciuc ?!

charlieptm 11-09-10 19:30

Re: Maşina mea: Opel Astra F - MHN
 
e din cauza balonului de la cauciuc si de la faptul ca nu are interiorul pus

B 88 URS 11-09-10 20:38

Re: Maşina mea: Opel Astra F - MHN
 
Semnalele nu cred ca o sa le las albe, cred ca o sa le desfac si o sa le fac si lor interiorul negru, fata este foarte joasa:D iar spatele este sus dar este goala nu am in ea decat coaja d bord+ scaun sofer, atat...a, si 2/3 pungi :)) + balonul de la cauciuc cred ca este 140/900/r13 :))) lasa ca o aduc "cu picioarele pe asfalt" de luni incolo :rolleyes2 8)8)

johnny_sibiu 12-09-10 12:01

Re: Maşina mea: Opel Astra F - MHN
 
Hai ca incet incet arata tot mai bine ..legat de garda la sol si eu vroiam sa o fac asa dar la ce drumuri avem in Ro nu e prea indicat sincer , sau sa le facem asa si sa mergem cu ele doar pe bulevarde :P ..Multa bafta incontinuare!

B 88 URS 12-09-10 20:51

Re: Maşina mea: Opel Astra F - MHN
 
Quote:

Originally Posted by johnny_sibiu (Post 3652486)
Hai ca incet incet arata tot mai bine ..legat de garda la sol si eu vroiam sa o fac asa dar la ce drumuri avem in Ro nu e prea indicat sincer , sau sa le facem asa si sa mergem cu ele doar pe bulevarde :P ..Multa bafta incontinuare!

Dap, arata din ce in ce mai bine, azi am aduso acasa, a fost vopsit si haionul + capota, in legatura cu garda la sol, facem tot posibilul sa evitam gropile, mai exact groapa de Romania :lol: Poze maine, o sa pun pozele si cu stopurile :D

B 88 URS 13-09-10 19:35

Re: Maşina mea: Opel Astra F - MHN
 
8 Attachment(s)
Update, montat interiorul, mocheta, plastice etc mai putin scaun dreapta, bancheta si fete de usi pentru ca o sa le fie schimbat materialul, sa speram k o sa iasa bine:D
A, si pozele cu stopurile custom, sper k va plac 8)
Sorry ptr calitatea pozelor
Enjoy:rolleyes2


PS: Cum desfac si eu geamul de la semnale ca as vrea sa le fac negre pe interior, stie cineva ?

NXdev 13-09-10 19:50

Re: Maşina mea: Opel Astra F - MHN
 
A iesit bine vopseaua.Iar stopurile sunt :shock:

GJ 64 GAB 13-09-10 20:10

Re: Maşina mea: Opel Astra F - MHN
 
Quote:

Originally Posted by B 88 URS (Post 3655797)
Update, montat interiorul, mocheta, plastice etc mai putin scaun dreapta, bancheta si fete de usi pentru ca o sa le fie schimbat materialul, sa speram k o sa iasa bine:D
A, si pozele cu stopurile custom, sper k va plac 8)
Sorry ptr calitatea pozelor
Enjoy:rolleyes2


PS: Cum desfac si eu geamul de la semnale ca as vrea sa le fac negre pe interior, stie cineva ?

Aş dori şi eu mai multe detalii despre stopuri, te rog !

f@n3.18 13-09-10 23:53

Re: Maşina mea: Opel Astra F - MHN
 
Quote:

Originally Posted by GJ 64 GAB (Post 3655898)
Aş dori şi eu mai multe detalii despre stopuri, te rog !

mai exact ce te intereseaza de stopuri ... ?

speed line 14-09-10 01:21

Re: Maşina mea: Opel Astra F - MHN
 
In urmatoarele saptamani o sa se umple bucurestiu de stopuri ca ale tale :D felicitari arata foarte bine ;)

f@n3.18 14-09-10 10:58

Re: Maşina mea: Opel Astra F - MHN
 
Quote:

Originally Posted by speed line (Post 3656544)
In urmatoarele saptamani o sa se umple bucurestiu de stopuri ca ale tale :D felicitari arata foarte bine ;)

nu o sa se umple bucurestu pt ca sunt custom si se fac destul de greu

GJ 64 GAB 14-09-10 12:12

Re: Maşina mea: Opel Astra F - MHN
 
Quote:

Originally Posted by f@n3.18 (Post 3656456)
mai exact ce te intereseaza de stopuri ... ?

M-ar interesa o pereche, mai exact !

B 88 URS 14-09-10 13:43

Re: Maşina mea: Opel Astra F - MHN
 
Stopurile sunt foarte custom, dupa placul meu, unice ca sa pot spune asa si tot unice mi-ar place sa si ramana, sunt destul de greu de realizat, si nu cred ca or sa mai iasa si altele la fel, a fost depus mult efort si rabdare pentru ele, si sincer mai mult se merita sa iti iei altele aftermarket decat sa le faci pentru ca te costa ceva:D

GJ 64 GAB 14-09-10 13:46

Re: Maşina mea: Opel Astra F - MHN
 
1 Attachment(s)
Seamănă un pic cu astea ! :)


All times are GMT +2. The time now is 10:43.

- Copyright 2024 4Tuning